[ALL] Hak holowniczy
W itam. nie znalazlem podobnego tematu lub za slabo szukalem
Chcialem zalozyc hak do Seata Leona 2 i nie wiem ktory i co potrzeba do montazu i czy w ogole istnieje taki hak pasujacy bez wycinania polowy zderzaka z serii Linea R.Bo to najwazniejsze czy w ogole spasuje jakis .
Wydech mam z boku tyle ze zderzak mam taki jak na tym zdjeciu : http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5996_3.jpg
zdjecie pogladowe.
Z góry dziekuje za odpowiedz
Chcialem zalozyc hak do Seata Leona 2 i nie wiem ktory i co potrzeba do montazu i czy w ogole istnieje taki hak pasujacy bez wycinania polowy zderzaka z serii Linea R.Bo to najwazniejsze czy w ogole spasuje jakis .
Wydech mam z boku tyle ze zderzak mam taki jak na tym zdjeciu : http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5996_3.jpg
zdjecie pogladowe.
Z góry dziekuje za odpowiedz