Strona 1 z 1

[ALL] Hak holowniczy

PostNapisane: 6 czerwca 2011, 12:43
przez daro1962
W itam. nie znalazlem podobnego tematu lub za slabo szukalem ;)

Chcialem zalozyc hak do Seata Leona 2 i nie wiem ktory i co potrzeba do montazu i czy w ogole istnieje taki hak pasujacy bez wycinania polowy zderzaka z serii Linea R.Bo to najwazniejsze czy w ogole spasuje jakis .

Wydech mam z boku tyle ze zderzak mam taki jak na tym zdjeciu : http://photos01.otomoto.pl/photos/origi ... 5996_3.jpg
zdjecie pogladowe.

Z góry dziekuje za odpowiedz

Re: [ALL] Hak holowniczy

PostNapisane: 20 czerwca 2011, 14:48
przez mishaxxl
Najlepiej to założyć oryginale ale to są duże koszta. Najlepiej jak podjedziesz do gości co montują haki i będziesz wiedział czy bez cięcia zderzaka da rade coś założyć i jakie są tego koszta

Re: [ALL] Hak holowniczy

PostNapisane: 20 czerwca 2011, 22:19
przez Obarek
Gdyby ktoś cos wymodził to poprosze o jakieś mini fotostory albo choć info o kosztach i konkretnych modelach które da się dopasowac.
dzięks

Re: [ALL] Hak holowniczy

PostNapisane: 21 czerwca 2011, 21:59
przez barteq73