[ALL] Wycieraczki przednie przestały działac podczas ulewy
Witam!!!
Miałem dzisiaj taką sytuację. Jechałem sobie swoim seatem i zaczął padac deszcz. Na początku wszystko ok. Deszcz padał dośc słabo i wycieraczki przednie działały prawidłowo. Problem pojawił się wtedy gdy zaczęła się ulewa. Wycieraczki ruszyły trochę i się zatrzymały. Po kilku minutach. ruszyły trochę i znowu to samo. Do momentu aż wycieraczki wykonały jeden pełny ruch stanęły kilka razy. Posiadam czujnik deszczu. Po ulewie wszystko wróciło do normy. Nie zacinają się i pracują na każdej częstotliwości. Proszę o podpowiedź. Chciałbym uniknąc takich niemiłych niespodzianek.
Miałem dzisiaj taką sytuację. Jechałem sobie swoim seatem i zaczął padac deszcz. Na początku wszystko ok. Deszcz padał dośc słabo i wycieraczki przednie działały prawidłowo. Problem pojawił się wtedy gdy zaczęła się ulewa. Wycieraczki ruszyły trochę i się zatrzymały. Po kilku minutach. ruszyły trochę i znowu to samo. Do momentu aż wycieraczki wykonały jeden pełny ruch stanęły kilka razy. Posiadam czujnik deszczu. Po ulewie wszystko wróciło do normy. Nie zacinają się i pracują na każdej częstotliwości. Proszę o podpowiedź. Chciałbym uniknąc takich niemiłych niespodzianek.