Strona 1 z 1

[ALL] Leon II szyby.

PostNapisane: 11 lipca 2011, 13:24
przez wiechec89
Witam.
Stoję przed zakupem leona II. Znalazłem jednego, który mnie interesuje. Z tego co znalazłem to na pewno był malowany tylny prawy narożnik. Nie wygląd groźnie, bo wszystko jest równe, raczej jest to szkoda parkingowa. Problem w tym, że szyby są z różnego rocznika.
Przednia i tylna oraz od strony kierowcy jest 2007. Reszta wraz z tymi małymi jest 2006. Istnieje możliwość że auto tak wyjechało z fabryki? Dodam że auto jest z rocznika 2007, oraz wszystkie szyby maja oznakowanie przeciwkradzieżowe zrobione w Holandii.

I jeszcze jedno. Jak wyciągnąłem bagnet to olej był czarny jak smoła. Czy to normalne? Silnik 1.9TDI BXE niby 134k Km. Odpalił i pracował normalnie.

Re: Leon II szyby.

PostNapisane: 11 lipca 2011, 13:31
przez Lesoto
wiechec89 napisał(a):Witam.
Stoję przed zakupem leona II. Znalazłem jednego, który mnie interesuje. Z tego co znalazłem to na pewno był malowany tylny prawy narożnik. Nie wygląd groźnie, bo wszystko jest równe, raczej jest to szkoda parkingowa. Problem w tym, że szyby są z różnego rocznika.
Przednia i tylna oraz od strony kierowcy jest 2007. Reszta wraz z tymi małymi jest 2006. Istnieje możliwość że auto tak wyjechało z fabryki? Dodam że auto jest z rocznika 2007, oraz wszystkie szyby maja oznakowanie przeciwkradzieżowe zrobione w Holandii.

I jeszcze jedno. Jak wyciągnąłem bagnet to olej był czarny jak smoła. Czy to normalne? Silnik 1.9TDI BXE niby 134k Km. Odpalił i pracował normalnie.


Możliwe.
Wrzucają w fabryce to co mają "na stanie". Też tak mam, a na 100% nic nie było robione.

Olej bardzo szybko po wymianie ciemnieje - taki urok tdi'ków :D

Re: [ALL] Leon II szyby.

PostNapisane: 19 lipca 2011, 17:30
przez TomekN
podobnie u mnie - produkcja początek 2007, szyba przednia 2006, pozostałe 7 :)

Re: [ALL] Leon II szyby.

PostNapisane: 19 lipca 2011, 18:49
przez pkonrad
Mój ojciec ma VW Scirocco z poczatku 2009 roku (jeden z pierwszych egzemplarzy wyprodukowanych w 2009 roku) i szyby w przednich drzwiach ma z 2009, natomiast reszta jest z 2008r.

Re: [ALL] Leon II szyby.

PostNapisane: 19 lipca 2011, 20:07
przez exb
u mnie jest podobnie-auto z początku 2008 szyby są 2007

Re: [ALL] Leon II szyby.

PostNapisane: 19 lipca 2011, 21:43
przez Lesoto
Zacząłbym być podejrzliwy gdyby którakolwiek szyba była młodsza od auta ;)