Strona 1 z 1

Halogen jak wymienić ?

PostNapisane: 21 września 2011, 07:36
przez mpuzon
Witam,

Niestety mam zbity prawy halogen ,kamień :(, jak wymienić go na nowy ? Czy trzeba dostać się się do koła i nadkola czy może przednią kartkę można jakoś wyjąć o wymienić ?

dzięki za pomoc

Re: Halogen jak wymienić ?

PostNapisane: 21 września 2011, 07:51
przez zwirek75
mpuzon, Bylo gdzies na forum. Okrecasz jedną śrubę z przedniej kratki halogenu/zderzaka, wyciągasz kratke (troche trzeba pociągnąć i powinna wyskoczyć), potem wykręcasz 3 śruby halogena i odpinasz wtyczke - i halogen masz wyciągniety.

Re: Halogen jak wymienić ?

PostNapisane: 21 września 2011, 08:00
przez mpuzon
dzięki, tylko jakoś nie mogę namierzyć tej śrubki

Re: Halogen jak wymienić ?

PostNapisane: 21 września 2011, 08:22
przez zwirek75
mpuzon, o ile pamietam to jest w rogu kolo tablicy rejestracyjnej, widac na tym zdjeciu otwor - ten ciemny z lewej strony w rogu. Ten jasny sluzy do regulacji ustawienia i przy demontazu sie nie przydaje.
Obrazek