Strona 1 z 1

Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 1 listopada 2011, 10:35
przez Cristobal
Witam, szukałem ale nie znalazłem, więc jeśli powtarzam temat to proszę moda o jego przeniesienie.
Mam taką sprawę: czy ktoś może wie skąd zdobyć soft z komunikatami komputera w języku polskim. Niestety Garcia nie umieścił go na liście opcji językowych.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 1 listopada 2011, 19:14
przez Piotrek_tdi
VAG CAN Pro ogarnia Polski język do golfa 6 z białymi zegarami takimi jak w leonie,pewnie da radę to zrobić (zakodować na nowo szafę ) tylko pytanie za ile i u kogo....

tutaj film z vag can pro

http://www.youtube.com/watch?v=SoVc3Z1CoQw

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 2 listopada 2011, 08:16
przez Cristobal
Dzięki za pomoc. Ogarnąć mogę to we własnym zakresie tylko muszę rozwiązać jedną sprawkę - znaleźć kogoś kto ma VAG CAN PRO.
Jak rozeznam sprawę dam znać.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 2 listopada 2011, 09:40
przez Piotrek_tdi
Ok to daj znać bo chętnie też ogarnąłbym do siebie PL MENU :ok:

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 2 listopada 2011, 09:52
przez Cristobal
Mamy na forum New Beetla gościa co chyba śpi z komputerem :-) temacik zapodałem i czekam w sumie na info od niego

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 listopada 2011, 08:43
przez mepha
Wiem ,że w roczniku 2012 będzie już wprowadzony język polski do komputera pokładowego.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 listopada 2011, 08:50
przez Cristobal
Wiem właśnie i jestem trochę wkurzony. Póki co byłem u kumpla w serwisie i na chwilę obecną w dostępnym u nich oprogramowaniu go nie ma. Trzeba poczekać.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 listopada 2011, 16:13
przez mepha
Byłem dziś na jeździe testowej i pan z serwisu zapewniał ze dopiero w roczniku modelowym 2012 będzie dostępny polski język a ponoć maja być jakieś zmiany ale zaadoptowanie do starszych modeli ma być wykonalne.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 22 listopada 2011, 11:16
przez Piotrek_tdi
Rok modelowy MY12 jest już dostepny przecież w salonach,a jak nie bylo PL jezyka tak nie ma ;) Tak samo mialo być z blędami ledów które mialy nie występować od MY12 a up-date'u oprogramowania nie ma ;)

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 22 listopada 2011, 20:13
przez mepha
Piotrek_tdi, Tak to jest z tymi salonami co innego mówią a co innego robią. W następnym tygodniu będę zamawiał auto więc będę egzekwował obietnice sprzedającego. Choć i tak auto dopiero za 3 miesiące ale może do tej pory będę miał menu po polsku :mrgreen:

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 23 listopada 2011, 11:05
przez Piotrek_tdi
Oby było to wtedy wgramy up=date'a do mnie :)

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 23 listopada 2011, 15:10
przez Qba
Piotrek_tdi napisał(a):Rok modelowy MY12 jest już dostepny przecież w salonach,a jak nie bylo PL jezyka tak nie ma ;)

W moim LCR MY12 w MFD był w standardzie język polski.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 09:58
przez Piotrek_tdi
O proszę :) to dobre info :-D

-- 24 lis 2011, o 09:58 --

Jutro będę testowal próbe wgrania nowego oprogramowania,ale może okazać się tak że pod my11 nie ma nowszego upgrate'a i wszystko zostanie po staremu :( jutro zobaczymy co i jak....

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 10:09
przez Qba
Poza tym, chociaż nie wiem czy to coś zmienia, u mnie jest Media System 2.2

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 10:15
przez Klikoś
W MY11 było 2.1, od My12 2.2, ale soft może być tam inny.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 10:55
przez Piotrek_tdi
Qba a masz plyte od navi ? Może jakiś up-date sie uda zrobić :D Qba masz na maxi-docie wyświetlanie temperatury oleju ?

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 11:04
przez Klikoś
Jak ma to się zmarszcze... :cfaniak:

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 11:08
przez Qba
Niestety nie mam, na jedynej płytce jaką dorzucili była tylko elektroniczna wersja instrukcji do Media System. Temperatury oleju na MFD też nie ma :?

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 11:11
przez Klikoś
Hmm... no to sobie 2.2 nie dogramy. :mrgreen:

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 19:12
przez Piotrek_tdi
Chyba że będzie w pakiecie który jutro spróbuje ogarnąć ;)

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 24 listopada 2011, 19:19
przez losiek
W moim nowym leonku FR MY12 RP11 siedzi RNS315 z aktualizacją z karty SD... przy zakupie nie dostalem karty a mapy były załadowane fabrycznie V. 0031 od navteqa, w komuterze fabrycznie jezyk polski... :mrgreen: pozdrawiam

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 31 lipca 2012, 22:57
przez tiger_spain
umnie tez w leonie z 2012 jest jezyk pl. z media system 2.2 pozdrawiam

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 1 sierpnia 2012, 09:05
przez Piotrek_tdi
We wszystkich my12 jest już język Pl ;) Aktualnie rozmawiam z chlopakiem z Niemiec który wykonal dla mnie pare modulów powiekszających możliwości seryjnego FISa ( temp oleju itp) i może ogarnie mi nakladke z PL językiem do my11-

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 2 sierpnia 2012, 20:26
przez Tom-Tdi
Piotrek a ogarnia może ten gość dodatkowe opcje w FISie przedliftowym??

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, 21:12
przez Skulek
Piotrek_tdi napisał(a):We wszystkich my12 jest już język Pl ;) Aktualnie rozmawiam z chlopakiem z Niemiec który wykonal dla mnie pare modulów powiekszających możliwości seryjnego FISa ( temp oleju itp) i może ogarnie mi nakladke z PL językiem do my11-


A do TDI soft będzie ten sam? MY10 ?

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 9 sierpnia 2012, 11:08
przez Piotrek_tdi
Do wszystkich modeli do 2011 roku w których nie ma PL języka,ale narazie jest to w mocnej fazie testów i chlopak robi to dodatkowo więc nie wiadomo czy to będzie do końca ok i ew kiedy będzie...

Tom-tdi dodatkowe opcje w przed lifcie masz w module firmy KUFATEC ( www.kufatec.de) sprawdzone i fajnie dziala :)
Narazie czekam na swój modul bo odeslalem do poprawek - niepoprawnie wyświetlaly się blędy,i temp oleju itp zobaczymy jak przyjdzie czy wszystko jest ok :)

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 12 sierpnia 2012, 11:39
przez Tom-Tdi
dzięki Piotrek za info :wink:

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:00
przez TomaszTom
Witam i jak ogarnol ktos Fisa duzego z jezykiem polskim ?? Znalazlem na you tube goscia co ma polski https://www.youtube.com/watch?v=rj-ckYeMsSo pozdrawiam

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 20:56
przez lucasnufc
Zapomniałeś dodać że ma polar fisa. W normalnym liczniku jest ze 20 ustawień które każdy powinien ogarnąć po angielsku ;)

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 21:08
przez tatian
Rozmawiam ostatnio z jednym magiem I mówił, że bez żeźby w 1P po lifcie nie da się tego zrobić od tak. Mówił, że to ryzyko. Mi wystarczyło, więc polskie menu w radiu i nawi w rns310.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 27 sierpnia 2017, 21:55
przez lucasnufc
Pomoc w białym fisie polski dostępny w czerwonym nie.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 30 sierpnia 2017, 15:01
przez Misiek
TomaszTom napisał(a):Witam i jak ogarnol ktos Fisa duzego z jezykiem polskim ?? Znalazlem na you tube goscia co ma polski https://www.youtube.com/watch?v=rj-ckYeMsSo pozdrawiam

to mój filmik :-D
J. Polski dostępny jedynie z polar fisem

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 7 września 2017, 18:38
przez bstrzkk
To ja się podepnę z szybkim pytankiem odnośnie FIS. CO zrobić żeby mieć w nim kontakty itp? Po podłączeniu się telefonem z BT widze na fisie tylko logo B a tak to musze obsługiwać przez radio itp

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 7 września 2017, 20:18
przez tatian
Sprawdź jako masz model BT, bo może on nie obsługuje wyświetlania kontaktów. Ogólnie w Leonie po lifcie powinienem mieć wyświetlane kontakty na wyświetlaczu licznika jak wejdziesz w zakładkę telefon, radio to zupełnie swoją drogą to wyświetla. Mowa oczywiście o radiu Rns310.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 11 września 2017, 06:41
przez bstrzkk
Dzieki za pomoc, gdzie moge sprawdzic jaki model bt posiadam?

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 11 września 2017, 12:45
przez bzykofm
Odczytaj z samego modułu BT. Powinien być w czarnym styropianie pod fotelem pasażera.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 września 2017, 10:52
przez bstrzkk
hmm z tego co widze to nie mam nic pod fotelem...moze dlatego nie mam w fisie ksiazki a jedynie w RNSie...da się jakoś dokupić i dołożyć ten moduł p&p?

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 września 2017, 12:15
przez tatian
Da się.

Re: Język polski komputera pokładowego Seat Leon II 2011

PostNapisane: 17 września 2017, 15:56
przez bzykofm
Jeżeli nie masz BT to zapewne nie masz też mikrofonu prz lampce w podsufitce. Całość jednak do ogarnięcia.