Strona 1 z 1

Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 8 listopada 2011, 10:41
przez kamatosek
Witam,

Które fotele w Leonie 1P są najwygodniejsze na dłuzsze trasy,
Obecnie posiadam standardowe fotele z wersji stylace,
Mam mozliwość wymiany na fotele z modelu FR,
Czy sa one wygodniejsze dla 4 liter czy różnia sie tylko wyglądem

pzdr.

KM

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 8 listopada 2011, 11:59
przez willhaven
Różnią sie wyglądem i są wygodniejsze. Lepiej trzymają na "bokach". Dluga trasa nie stanowi w nich problemu.

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 9 listopada 2011, 10:25
przez Piotrek_tdi
WYgodniejsze i bardziej porządane ;) jak masz możliwość to wymieniaj :-D

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 9 listopada 2011, 22:07
przez aroslaw75
Ja mam fotele ze Stylance robiłem trasy po 600-700km i naprawde nie są złe ale faktem jest że z FR są rewelacyjne.

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 23 listopada 2011, 21:58
przez Qrczaq
A czy fotele od Cupry są bardziej twarde od FR i niższych wersji?

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 24 listopada 2011, 22:30
przez KozieL
Na wygode foteli z frki nie można narzekać! Ja z Lionu we Francji do Wolbromia koło Olkusza przyleciałem od strzała z przerwami na siku i na kawę i dupa nie bolała, chciało się jeszcze jechać ale oczy się zamykały. Jak masz możliwośc to wymieniaj.

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 27 listopada 2011, 21:10
przez niq
Te fotele:
Obrazek
i te:
Obrazek

Są identyczne. Wiem bo rozbierałem :-x

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 10 grudnia 2011, 17:17
przez kozak2543
Witam
Mam do Was pytanie.
Czy fotele od leona fr 06-07, będą pasowały do leona 2010 reference
Chodzi mi o szyny, kostki od air bag oraz co zrobić z kostkami od grzania foteli (w reference nie ma tego)
Proszę o podpowiedź i z góry dziękuję
Pozdrawiam Leonowców

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 10 grudnia 2011, 17:19
przez niq
podejdą

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 10 grudnia 2011, 17:59
przez Misiek
kozak2543 napisał(a):Chodzi mi o szyny, kostki od air bag oraz co zrobić z kostkami od grzania foteli (w reference nie ma tego)

To że z FRa, nie znaczy że będą grzane. Ale jeśli dostaniesz fotele z grzanymi dupkami to możesz spróbować zmodzić by działały. Na pewno panel klimy trzeba by zmienić i zobaczyć jak się podłącza. Temat myślę do ogarnięcia :)

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 18:49
przez kozak2543
Dzięki za podpowiedź.Nie zależy mi na grzaniu dupki.Chcę aby kostki od air bag pasowały?! Będą?

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 20:54
przez niq
tak

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 21:03
przez kozak2543
Dzięki wielkie
a czy jestem w stanie sam wymienić fotele,są jakieś utrudnienia. Czy po podlaczeniu kostek trzeba podlaczyć auto do kompa i wykasować jakieś błędy? Masz może jakieś instrukcje?

pozdrawiam

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 21:14
przez niq
Fotele na maxa do góry, od przodu śrubki widzisz, odkręcasz i wysuwasz po odpięciu wtyczek. Nie włączaj zapłonu to nie złapie błędów

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 21:29
przez kozak2543
Tak mi się wydawało. Dzięki serdeczne. Tak przy okazji 1,9 tdi BXE 105km jaki najlepszy soft bez straty sprzęgła?
Pozdrawiam

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 11 grudnia 2011, 22:09
przez Misiek
kozak2543 napisał(a):Tak mi się wydawało. Dzięki serdeczne. Tak przy okazji 1,9 tdi BXE 105km jaki najlepszy soft bez straty sprzęgła?
Pozdrawiam

było na forum, poszukaj :wink:

Re: Leon 2 Fotele

PostNapisane: 12 grudnia 2011, 11:59
przez kozak2543
szukam, szukam. Dzięki Panowie za zainteresowanie i pomoc. :brawo:
Pozdrawiam

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 6 marca 2016, 14:39
przez uxon
Odgrzewam kotleta.
Czy jest jakas roznica pomiedzy fotelami FR a fotelami z pakietu Sport (chodzi o takie czerwonawe, nie widzialem ich w innym kolorze), poza kolorem i brakiem znaczkow FR?

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 27 marca 2016, 22:21
przez Misiek
nie ma różnicy

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 22 stycznia 2017, 11:11
przez wiruwa
witam czy fotele od cupry beda pasowaly to mojego leona przed liftem?

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 26 stycznia 2017, 17:47
przez Marcin_ko7
W moim FRze są takie fotele :) takie jak w cuprze a mają nadruki FR :)
Obrazek

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 26 stycznia 2017, 23:04
przez Misiek
wiruwa napisał(a):witam czy fotele od cupry beda pasowaly to mojego leona przed liftem?

tak będą

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 26 stycznia 2017, 23:29
przez Chochlik437
Marcin_ko7 mozna prosic wiecej zdj? Ogolnie zauwazylem duzo wariantow foteli i kanap w FR , np skorzane, kolorowe. Ktos wie od czego to zalezy?

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 27 stycznia 2017, 06:19
przez facet02
kozak2543 napisał(a):.....Nie zależy mi na grzaniu dupki....


przyjdzie zima i zmienisz zdanie :mrgreen:

Re: Które fotele wygodniejsze z FR czy standardowe?

PostNapisane: 27 stycznia 2017, 09:36
przez bzykofm
desmo napisał(a):przyjdzie zima i zmienisz zdanie :mrgreen:

Popieram, używam od tej zimy, zdecydowana różnica na + zwłaszcza jak autko na mrozie postoi.


Chochlik437 napisał(a): Ogolnie zauwazylem duzo wariantow foteli i kanap w FR , np skorzane, kolorowe. Ktos wie od czego to zalezy?

Od opcji wyposażenia, czasem ktoś mógł robić na zamówienie, bywały też różne krótkie serie specjalne.