Strona 1 z 1

Niegasnące kontrolki

PostNapisane: 22 listopada 2011, 02:47
przez WALDI1988
Ok juz mam , zniklo, mam problem z postojowkami...

Powiedzcie mi tak, bo od poczatku swieci mi sie blad zarowki,
swiatla dlugie mam jak zalanczam swiatla mijania w kseonie - czyli co to mam biksenon ??? Ktoś cos przerabiał czy tak jest fabrycznie?
tylko w takim razie po co mi zarowki H1 ktore nie swieca - bo sa chyba spalone - jutro wymienie obie sztuki to sie okaze na 100 %.

Tylko co z tymi swiatlami postojowymi, probowalem wpiac zarówke w ta i odwrotną strone.
Moje postojówki : W5W LED Canbus 3xSMD W5W / T10 white 4300k

Re: Niegasnące kontrolki

PostNapisane: 26 listopada 2011, 00:04
przez PeterSC
WALDI1988 napisał(a):swiatla dlugie mam jak zalanczam swiatla mijania w kseonie - czyli co to mam biksenon ??? Ktoś cos przerabiał czy tak jest fabrycznie?

to jest po polsku napisane ? :P

Masz u siebie bixenon, a co za tym idzie, po włączeniu świateł drogowych (długich) w soczewce zamyka się przesłona (skupia więcej światła na dalszą odległość), a oprócz tego zapalają się wspomniane przez Ciebie H1.

WALDI1988 napisał(a):Tylko co z tymi swiatlami postojowymi, probowalem wpiac zarówke w ta i odwrotną strone.
Moje postojówki : W5W LED Canbus 3xSMD W5W / T10 white 4300k


Żarówki są odpowiednie, więc przyczyna leży gdzie indziej.
Z tego co widze masz czujnik zmierzchu/deszczu na szybie. W jakiej pozycji masz pokrętło od świateł kiedy palą Ci się same ledy do jazdy dziennej z przodu ??

ps. Prosze moderatora o przeniesienie tego gdzieś, może do tematu samochodu kolegi WALDI1988. Dziekuje.