Niegasnące kontrolki
Ok juz mam , zniklo, mam problem z postojowkami...
Powiedzcie mi tak, bo od poczatku swieci mi sie blad zarowki,
swiatla dlugie mam jak zalanczam swiatla mijania w kseonie - czyli co to mam biksenon
? Ktoś cos przerabiał czy tak jest fabrycznie?
tylko w takim razie po co mi zarowki H1 ktore nie swieca - bo sa chyba spalone - jutro wymienie obie sztuki to sie okaze na 100 %.
Tylko co z tymi swiatlami postojowymi, probowalem wpiac zarówke w ta i odwrotną strone.
Moje postojówki : W5W LED Canbus 3xSMD W5W / T10 white 4300k
Powiedzcie mi tak, bo od poczatku swieci mi sie blad zarowki,
swiatla dlugie mam jak zalanczam swiatla mijania w kseonie - czyli co to mam biksenon
tylko w takim razie po co mi zarowki H1 ktore nie swieca - bo sa chyba spalone - jutro wymienie obie sztuki to sie okaze na 100 %.
Tylko co z tymi swiatlami postojowymi, probowalem wpiac zarówke w ta i odwrotną strone.
Moje postojówki : W5W LED Canbus 3xSMD W5W / T10 white 4300k