Strona 1 z 1

Słaby wsteczny

PostNapisane: 3 grudnia 2011, 17:38
przez toma86
Mam nadzieję,że MODERATORZY nie usuną tego postu bo szukałem na forum ale nic nie znalazłem bo ostatnio wszystko mi wywalają na śmietnik ale mniejsza z tym. Czy w swoich leonach 1P też macie takie słabe światło cofania ?? Wcześniej miałem Forda i jak się włączyło wsteczny to można było cofać a tutaj to masakra nic nie widać. Piszę z ciekawości bo nie wiem mam lampy firmy Hella i szczerze powiedziawszy to nie wiem czy były wymieniane czy takie są w orginalne montowane??

Re: Słaby wsteczny

PostNapisane: 3 grudnia 2011, 18:02
przez Misiek
u mnie są ori lampy i wsteczny rzeczywiście bardzo słabo świeci. Więc raczej "ten typ tak ma" Najlepiej wymienić na "led" i będzie git :-D

Re: Słaby wsteczny

PostNapisane: 3 grudnia 2011, 18:17
przez toma86
Czyli na lampach pisze Ci normalnie Seat tak?

Re: Słaby wsteczny

PostNapisane: 3 grudnia 2011, 18:58
przez Misiek
toma86 napisał(a):Czyli na lampach pisze Ci normalnie Seat tak?

Co pisze na lampie to nie wiem nigdy nie sprawdzałem. Prędzej Valeo. Powiem Ci 17.12. jak będę w PL. Na dzień dzisiejszy to na 99.9% ori. A poza tym znaczenie ma żarówka, a ta u mnie świeci baaardzo słabo.

Re: Słaby wsteczny

PostNapisane: 4 grudnia 2011, 00:14
przez TomekN
Hella to producent fabrycznie montowanych lamp tylnych, więc to oryginały. Wsteczny świeci jak świeci, czyli niewiele widać...

Re: Słaby wsteczny

PostNapisane: 4 grudnia 2011, 11:08
przez wgi
Wszystko jasne (a raczej ciemne ;) ) więc zamykam.
Ten typ tak ma - jeśli ktoś ma coś sensownego do dodania to proszę o pw otworzę temat.