Duży komputer pokladowy

Napisane:
18 grudnia 2011, 12:06
przez peper
Witam, powiedźcie proszę czy duży komputer pokłady to była opcja wyposażenia czy standard w któryś wersjach ? z góry dzięki za odp.
Re: Duży komputer pokladowy

Napisane:
18 grudnia 2011, 13:31
przez noktoto
Przed liftingiem to była opcja w pakiecie z BT lub z nawigacją, po lifcie standard w FR i Cuprze (i może jeszcze w czymś), w pozostałych opcja.