IBHER Design ktoś ich zna??
http://www.ibherdesign.com/indexE.html
Bardzo mi się podoba 1P w wersji Wide, albo 1M.
Co myślicie?? Ktoś miał styczność?
Bardzo mi się podoba 1P w wersji Wide, albo 1M.
Co myślicie?? Ktoś miał styczność?
Sowa napisał(a):Myślę, że sobie żartujesz. Mam przynajmniej taką nadzieję...
wano napisał(a):Ja was nie rozumiem wy tylko jedno tylko CUPRA albo FR żadnych innych modyfikacji...Takie fajne
BODY KITY są do leona zamiast troche pozmieniać to wy jedno i te same zderzaki...