Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Niedziałające szyby z tyłu

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez danielrafal » 19 marca 2012, 17:10

witam. Mam problem kupiłem 2 dni temu lona 1,9 tdi 105 km i nie działaja szyby z tyłu auto było używane jako wan. Bezpieczniki sa ok wogule nie dochodzi prąd do guzików. Wydaje mi sie ze brakuje jednego przekaźnika pod kierownicą o numerze 395. Czy może ktoś spr czy po wyciągnięciu tego przekaźnika działają szyby z tylu ? prosze o rady !

-- 19 marca 2012, 17:10 --
Zobacz Profil
danielrafal
Stella
Stella
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 marca 2012, 19:55
Auto: seat leon 2
Silnik: BLS 1.9

Reklama

Re: Niedziłające szyby z tyłu

Postprzez Tracer2 » 19 marca 2012, 19:40

A do przednich masz przekaznik ??
Leon II 1,6 CAYC 147 KM by Vtec, prowadzi WAZE i AM XL 6.25 , VW Caddy SDI 1,9 KAT
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Tracer2
FR
FR
 
Posty: 1796
Dołączył(a): 4 lutego 2011, 05:40
Lokalizacja: W-wa
Region: mazowieckie
Auto: Leon II TDI
Silnik: CDLD 2.0

Re: Niedziłające szyby z tyłu

Postprzez danielrafal » 19 marca 2012, 20:45

Przednie działają , to musi być . Zastanawia mnie od czego jest ten brakujący. Jak nawet z pilota otwieram to sie tylko przednie otwieraja.
Zobacz Profil
danielrafal
Stella
Stella
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 marca 2012, 19:55
Auto: seat leon 2
Silnik: BLS 1.9

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez Tracer2 » 19 marca 2012, 23:12

To wyjmuj przekazniki az przestaną działać..
Możliwe ze są zdezaktywowane VAGiem
Leon II 1,6 CAYC 147 KM by Vtec, prowadzi WAZE i AM XL 6.25 , VW Caddy SDI 1,9 KAT
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Tracer2
FR
FR
 
Posty: 1796
Dołączył(a): 4 lutego 2011, 05:40
Lokalizacja: W-wa
Region: mazowieckie
Auto: Leon II TDI
Silnik: CDLD 2.0

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez danielrafal » 21 marca 2012, 19:06

A jest może taka opcja że nie ma silników z tyłu ? Auto było kiedyś vanem. Ale wyposażenie ma bogate więc chyba raczej powinny być szyby elektryczne z tyłu. Musze kupić jeszcze ten przekaźnik. Chyba że ktoś ma takie auto i może spr. czy po wyjęciu przekaźnika działają szyby z tyłu.
Zobacz Profil
danielrafal
Stella
Stella
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 marca 2012, 19:55
Auto: seat leon 2
Silnik: BLS 1.9

Odp: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez Cubaza » 21 marca 2012, 20:25

A z tylu sa przelaczniki do otwierania i zamykania szyb? Z przodu przelacznik od strony kierowcy jest ze sterowaniem na 4 szyby? Wiem, ze to glupie pytania, ale nie wiem co to znaczy bogate wyposazenie w tym wypadku.

Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk
Zobacz Profil
Cubaza
Sport
Sport
 
Posty: 232
Dołączył(a): 26 maja 2010, 17:54
Lokalizacja: Tarnów
Auto: 5F
Silnik: benzyna inny

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez danielrafal » 23 marca 2012, 20:20

Tak są przełączniki szyb z tyłu i z przodu 4 od kierowcy. Wyposażenie 8 pp , Podgrzewane fotele z przodu ,Klima 2 strefowa ,esp ,elektryczne składane lusterka podgrzewane, tempomat, wersia ecomotiv

-- 23 marca 2012, 20:20 --

Szyby zostały naprawione. Były rozłączone przewody plusowe w łącznikach miedzy drzwiami a słupkiem. Temat zamknięty
Zobacz Profil
danielrafal
Stella
Stella
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 marca 2012, 19:55
Auto: seat leon 2
Silnik: BLS 1.9

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez Andre » 28 kwietnia 2012, 20:17

nie bede zakladal nowego tematu, po rozladowanym aku musze tzrymac caly czas pstryczek zeby zasunac szybe a wczesniej przytrzymywalem chwilke i sie domykala lub otwierala do konca, gdzie to i jak zakodowac??
leon 2 FR TDi + 200KM/405NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Andre
Sport
Sport
 
Posty: 499
Dołączył(a): 11 sierpnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Wroclaw
Auto: leon II TDi FR+

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez PeterSC » 29 kwietnia 2012, 09:24

Andre napisał(a):po rozladowanym aku musze tzrymac caly czas pstryczek zeby zasunac szybe a wczesniej przytrzymywalem chwilke i sie domykala lub otwierala do konca

Miałem to samo, ale po przejechaniu paru km wszystko wrocilo do normy, bez kodowania.
I tak mam klekota, a ON objedzie wszystko!

Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa, czy za dyche czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę, bo pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy!
Zobacz Profil
PeterSC
Sport
Sport
 
Posty: 469
Dołączył(a): 6 czerwca 2010, 10:34
Lokalizacja: SC
Auto: Leon jedenpe BKD

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez Misiek » 29 kwietnia 2012, 10:05

U mnie również kiedyś szyby przestały się domykać po chwilowym przytrzymaniu. Nie pamiętam czy miało to związek z odłączonym aku, ale naprawiło się samo ...
Obrazek
Był świetny FR STYLE 2.0 TDI+ by DYNOSOFT :arrow: Leon
Jest nowy 5F'ST FR1.8 TSI My2018 :arrow: Leon
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Misiek
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 2334
Dołączył(a): 18 listopada 2009, 18:58
Lokalizacja: PL
Region: śląskie
Auto: leon 5F FR
Silnik: benzyna 1.8 turbo

Re: Niedziałające szyby z tyłu

Postprzez Andre » 30 kwietnia 2012, 07:07

naprawilo sie ,dzieki :-D
leon 2 FR TDi + 200KM/405NM
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Andre
Sport
Sport
 
Posty: 499
Dołączył(a): 11 sierpnia 2007, 22:05
Lokalizacja: Wroclaw
Auto: leon II TDi FR+


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość