Strona 1 z 1

Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 19 marca 2012, 17:10
przez danielrafal
witam. Mam problem kupiłem 2 dni temu lona 1,9 tdi 105 km i nie działaja szyby z tyłu auto było używane jako wan. Bezpieczniki sa ok wogule nie dochodzi prąd do guzików. Wydaje mi sie ze brakuje jednego przekaźnika pod kierownicą o numerze 395. Czy może ktoś spr czy po wyciągnięciu tego przekaźnika działają szyby z tylu ? prosze o rady !

-- 19 marca 2012, 17:10 --

Re: Niedziłające szyby z tyłu

PostNapisane: 19 marca 2012, 19:40
przez Tracer2
A do przednich masz przekaznik ??

Re: Niedziłające szyby z tyłu

PostNapisane: 19 marca 2012, 20:45
przez danielrafal
Przednie działają , to musi być . Zastanawia mnie od czego jest ten brakujący. Jak nawet z pilota otwieram to sie tylko przednie otwieraja.

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 19 marca 2012, 23:12
przez Tracer2
To wyjmuj przekazniki az przestaną działać..
Możliwe ze są zdezaktywowane VAGiem

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 21 marca 2012, 19:06
przez danielrafal
A jest może taka opcja że nie ma silników z tyłu ? Auto było kiedyś vanem. Ale wyposażenie ma bogate więc chyba raczej powinny być szyby elektryczne z tyłu. Musze kupić jeszcze ten przekaźnik. Chyba że ktoś ma takie auto i może spr. czy po wyjęciu przekaźnika działają szyby z tyłu.

Odp: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 21 marca 2012, 20:25
przez Cubaza
A z tylu sa przelaczniki do otwierania i zamykania szyb? Z przodu przelacznik od strony kierowcy jest ze sterowaniem na 4 szyby? Wiem, ze to glupie pytania, ale nie wiem co to znaczy bogate wyposazenie w tym wypadku.

Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 23 marca 2012, 20:20
przez danielrafal
Tak są przełączniki szyb z tyłu i z przodu 4 od kierowcy. Wyposażenie 8 pp , Podgrzewane fotele z przodu ,Klima 2 strefowa ,esp ,elektryczne składane lusterka podgrzewane, tempomat, wersia ecomotiv

-- 23 marca 2012, 20:20 --

Szyby zostały naprawione. Były rozłączone przewody plusowe w łącznikach miedzy drzwiami a słupkiem. Temat zamknięty

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 28 kwietnia 2012, 20:17
przez Andre
nie bede zakladal nowego tematu, po rozladowanym aku musze tzrymac caly czas pstryczek zeby zasunac szybe a wczesniej przytrzymywalem chwilke i sie domykala lub otwierala do konca, gdzie to i jak zakodowac??

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 29 kwietnia 2012, 09:24
przez PeterSC
Andre napisał(a):po rozladowanym aku musze tzrymac caly czas pstryczek zeby zasunac szybe a wczesniej przytrzymywalem chwilke i sie domykala lub otwierala do konca

Miałem to samo, ale po przejechaniu paru km wszystko wrocilo do normy, bez kodowania.

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 29 kwietnia 2012, 10:05
przez Misiek
U mnie również kiedyś szyby przestały się domykać po chwilowym przytrzymaniu. Nie pamiętam czy miało to związek z odłączonym aku, ale naprawiło się samo ...

Re: Niedziałające szyby z tyłu

PostNapisane: 30 kwietnia 2012, 07:07
przez Andre
naprawilo sie ,dzieki :-D