Brak podświetlenia przełącznika świateł
Witam!
Mam taki problem... Nie świeci mi podświetlanie przełącznika świateł. Wszystkie inne podświetlenia działają bez zarzutu. Wyciągnąłem ten przełącznik, dostałem się do płytki z diodami, wszystkie diody sprawdziłem są dobre. W domu płytkę podłączyłem pod 12V i wszystkie diody świecą a w samochodzie nie świecą
Proszę o jakąś radę.
Mam taki problem... Nie świeci mi podświetlanie przełącznika świateł. Wszystkie inne podświetlenia działają bez zarzutu. Wyciągnąłem ten przełącznik, dostałem się do płytki z diodami, wszystkie diody sprawdziłem są dobre. W domu płytkę podłączyłem pod 12V i wszystkie diody świecą a w samochodzie nie świecą
Proszę o jakąś radę.




