Strona 1 z 1

rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

PostNapisane: 28 marca 2012, 17:59
przez roman1495
Witam.Moze ktos mnie oswiecic czy rozrząd jest na pasku czy na łańcuchu w leonie 1.6crd z 2011r.Dziekuje i pozdrawiam.

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

PostNapisane: 28 marca 2012, 18:41
przez PeterSC
roman1495 napisał(a):1.6crd
a co to Kia ?

Silnik 1.6 TDI CR jest na pasku zębatym.

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

PostNapisane: 29 marca 2012, 16:24
przez roman1495
Sie walnełem z tym crd.Chodziło o cr oczywiście.To moze jeszcze ktoś napisze po ilu kilometrach wskazana jest wymiana rozrządu.Dziekuje i pozdrawiam.

Re: rozrząd w leonie 1.6 crd z 2011r.

PostNapisane: 30 marca 2012, 15:58
przez willhaven
Kolego w instrukcji lub w książce serwisowej powinieneś mieć wszystko wyszczególnione co i kiedy powinno się wymienić. :wink: