Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez draco33 » 4 kwietnia 2012, 09:45
Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)
-
Zobacz Profil
draco33
- Stella +

-
- Posty: 65
- Dołączył(a): 29 grudnia 2009, 15:51
- Lokalizacja: małopolska
- Auto: SEAT LEON II
przez Axee » 8 kwietnia 2012, 22:01
draco33 napisał(a):Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)
Jeden jest po lewej stronie od chlodnic, drugi po prawej, pod zderzakiem przednim, przed nadkolami.
Pozdrawiam Axee® LCT
Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018
-
Zobacz Profil

Axee
- Moderator LC Team

-
- Posty: 4085
- Dołączył(a): 30 stycznia 2008, 14:21
- Lokalizacja: Gliwice
- Region: śląskie
- Auto: FR
- Silnik: BMN 2.0
przez draco33 » 18 kwietnia 2012, 09:38
Dzięki piękne będę poszukiwał jutro;)
-- 18 kwi 2012, o 10:38 --
Panowie mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać numery ORI tych klaksonów e ETKI?? Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam
-
Zobacz Profil
draco33
- Stella +

-
- Posty: 65
- Dołączył(a): 29 grudnia 2009, 15:51
- Lokalizacja: małopolska
- Auto: SEAT LEON II
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość