Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Klakson nie działa

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Klakson nie działa

Postprzez draco33 » 4 kwietnia 2012, 09:45

Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)
Zobacz Profil
draco33
Stella +
Stella +
 
Posty: 65
Dołączył(a): 29 grudnia 2009, 15:51
Lokalizacja: małopolska
Auto: SEAT LEON II

Reklama

Re: Klakson nie działa

Postprzez Axee » 8 kwietnia 2012, 22:01

draco33 napisał(a):Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)

Jeden jest po lewej stronie od chlodnic, drugi po prawej, pod zderzakiem przednim, przed nadkolami.
Pozdrawiam Axee® LCT


Anna Wiktoria * 05-10-2017 + 17-04-2018
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Axee
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 4085
Dołączył(a): 30 stycznia 2008, 14:21
Lokalizacja: Gliwice
Region: śląskie
Auto: FR
Silnik: BMN 2.0

Re: Klakson nie działa

Postprzez draco33 » 18 kwietnia 2012, 09:38

Dzięki piękne będę poszukiwał jutro;)

-- 18 kwi 2012, o 10:38 --

Panowie mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać numery ORI tych klaksonów e ETKI?? Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam
Zobacz Profil
draco33
Stella +
Stella +
 
Posty: 65
Dołączył(a): 29 grudnia 2009, 15:51
Lokalizacja: małopolska
Auto: SEAT LEON II


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość