Strona 1 z 1

Klakson nie działa

PostNapisane: 4 kwietnia 2012, 09:45
przez draco33
Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)

Re: Klakson nie działa

PostNapisane: 8 kwietnia 2012, 22:01
przez Axee
draco33 napisał(a):Witam potrzebuję informację gdzie znajdę sygnał dźwiękowy niskotonowy?? Bo po wizycie u mechanika nie działa i może jest nie podpięty któryś. a Wsyokotonowy wiem gdzie jest. Pozdrawiam i dzięki z góry;)

Jeden jest po lewej stronie od chlodnic, drugi po prawej, pod zderzakiem przednim, przed nadkolami.

Re: Klakson nie działa

PostNapisane: 18 kwietnia 2012, 09:38
przez draco33
Dzięki piękne będę poszukiwał jutro;)

-- 18 kwi 2012, o 10:38 --

Panowie mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podać numery ORI tych klaksonów e ETKI?? Bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam