Strona 1 z 1

Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 17 kwietnia 2012, 16:06
przez Lezz
witam

ja też się podepnę pod temat.
Czy ktoś w Leonie 1P montował gałkę zmiany biegów od Octavii?
Moja obecna gałka jest trochę pokiereszowana i znalazłem nową chromowaną do Octavii. Martwi mnie tylko jedna rzecz, gdyż gałka z Leona w podstawie jest okrągła, natomiast z Octavii raczej kwadratowa. Pierścień chromowany na mieszku w Leonie też jest okrągły.
Nie wiem czy to będzie w ogóle wyglądało estetycznie czy trzeba kupić komplet tzn. gałkę + mieszek z Octavii.

Obrazek

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 19 kwietnia 2012, 21:38
przez Misiek
Lezz napisał(a):Czy ktoś w Leonie 1P montował gałkę zmiany biegów od Octavii?

wątpię...
Lezz napisał(a):Nie wiem czy to będzie w ogóle wyglądało

ja bym tego nie zakładał, ale Twoje auto...
wpisz w szukajkę Gałka zmiany biegów znajdziesz tematy np w 1M
Osobiście polecam coś z seat sport http://akcesoria.seat.pl/index.php?str_ ... rodzaj=124 ceny chore... wiem, ale można znaleźć np. na allegro, ebay w dobrej cenie.
Lub gałkę Cupra czy FR np. taka:
Obrazek
moim zdaniem bardziej pasują do leona niż ta ze skody...

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 20 kwietnia 2012, 23:01
przez Kozak
ja montowałem galkę z OII do Golfa V i pasowała P&P więc do Leona II tez na pewno bedzie pasować , jedynie z tego co wiem to benzyna i diesel mają różną grubość trzpienia lewarka , choć ja kupiłem pierwszą lepszą bez pytania czy to diesel czy PB i pasowało bez problemu, wg mnie bardzo dobrze wyglądalo

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 21 kwietnia 2012, 20:31
przez Lezz
No właśnie ta gałka wizualnie mi się podoba i pasowała by do kilku srebrnych akcentów jak ramka wokół mieszka czy pedały. Golf pewnie też ma okrągłą podstawę gałki, więc napisz jak wyglądało to z kanciastą podstawą gałki Octavii, no chyba, że montowałeś w komplecie z mieszkiem.

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 22 kwietnia 2012, 00:00
przez Kozak
za wielu zdjęć nie mam, wyglądało to tak.

Natomiast nie pamietam czy wymieniałem to z całym mieszkiem czy tylko gałkę

Obrazek

Obrazek

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 24 kwietnia 2012, 14:42
przez Lezz
Rzeczywiście całkiem nieźle się prezentuje. Szkoda że nie masz zdjęć w wyższej rozdzielczości, bo ciężko zauważyć czy mieszek jest z Octavii czy Golfa.

Re: Gałka zmiany biegów od Octavii - czy podejdzie?

PostNapisane: 24 kwietnia 2012, 22:11
przez Kozak
Lezz napisał(a):bo ciężko zauważyć czy mieszek jest z Octavii czy Golfa.
jak pisze że z Octavii II to z Octavii II, chyba wiem co montowałem