Strona 1 z 1

Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 11 maja 2012, 11:41
przez michol
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie gaśnie oświetlenie wnętrza. Czy to wskazuje na uszkodzony moduł komfortu? I jeszcze jedno- na ciepłym silniku bardzo cieżko pali- trzeba dodać gazu na starcie- czujnik położenia wału?

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 11 maja 2012, 12:12
przez Andre
u mnie kiedys tez swiecilo oswietlenie wnetrza bez przerwy a winna byla lampka...

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 11 maja 2012, 12:20
przez michol
zwarcie na stykach?

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 11 maja 2012, 13:16
przez Andre
nie wiem bo wtedy auto bylo na gwarancji wymienili na nowa, umnie jest szyberdach jest troche inna chyba.

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 13 czerwca 2012, 17:37
przez domin93
Witam prosiłbym o rozwinięcie tematu osoby które miały taki sam problem i zdołały go usunąć. Ja od jakiegoś tygodnia mam identyczny problem. Za pomoc z góry dziękuje.
Pozdrawiam domin93

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 13 czerwca 2012, 19:19
przez noktoto
Znany problem z przełącznikiem, też to miałem. ASO w ramach gwarancji wymieniło całą lampkę, nie wiem czy da się to naprawić w inny sposób.

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 14 czerwca 2012, 08:38
przez domin93
Czyli trzeba rozkręcić i sprawdzić?? A wie ktoś jak ściągnąć tą lamkę napewno trzeba zdjąć szybkę ale czy normalnie się ją wyciąga z podsufitki i czy jest na jakichś szybkozłączkach?

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 14 czerwca 2012, 08:42
przez noktoto
Po prostu się ją wyciąga.

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 14 czerwca 2012, 08:51
przez pkonrad
domin93, pociągnij mocno z prawej lub lewej strony i cała lampka wyjdzie.

Re: Oświetlenie wnętrza nie gaśnie...

PostNapisane: 14 czerwca 2012, 18:40
przez domin93
Właśnie wyjąłem całą lampkę z samochodu i rozebrałem. Budowa tego jest bardzo prosta ale mam pytanie przycisk i styki wysmarowane są jakąś czerwoną maziają czy jest to smar czy coś co poprawia przewodzenie???

-- 14 czerwca 2012, 19:32 --



-- 14 czerwca 2012, 19:40 --

A a co do usterki to winowajcą jest mały dzyndzel który trzyma blaszkę stykową i blaszka zamiast przeskakiwać wygina się , ale na 100% bd wiedział czy to to jak posklejam i zmontuję.