Kratka nawiewu wpadła do wentylacji
Witam wszystkich.
Niedawno zamieniłem Forda focusa na seat leona II i jeszcze nie mam doświadczenia w naprawie drobiazgów.
prosiłbym Szanownych forumowiczów o pomoc.
W nawiewie na konsoli środkowej obluzowały się "kratki" i jeden z "listków" wpadł do środka. Nie jest połamany tylko wyskoczył ze swojego mocowania. W związku z tym mam pytanie:
Jak to wyjąć ze środka nawiewu?
Czy trzeba rozbierać całą deskę rozdzielczą czy może jest jakiś inny sposób?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Grzegorz
Niedawno zamieniłem Forda focusa na seat leona II i jeszcze nie mam doświadczenia w naprawie drobiazgów.
prosiłbym Szanownych forumowiczów o pomoc.
W nawiewie na konsoli środkowej obluzowały się "kratki" i jeden z "listków" wpadł do środka. Nie jest połamany tylko wyskoczył ze swojego mocowania. W związku z tym mam pytanie:
Jak to wyjąć ze środka nawiewu?
Czy trzeba rozbierać całą deskę rozdzielczą czy może jest jakiś inny sposób?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Grzegorz