Strona 1 z 1

Kratka nawiewu wpadła do wentylacji

PostNapisane: 6 czerwca 2012, 14:11
przez grzesiek1969
Witam wszystkich.
Niedawno zamieniłem Forda focusa na seat leona II i jeszcze nie mam doświadczenia w naprawie drobiazgów.
prosiłbym Szanownych forumowiczów o pomoc.
W nawiewie na konsoli środkowej obluzowały się "kratki" i jeden z "listków" wpadł do środka. Nie jest połamany tylko wyskoczył ze swojego mocowania. W związku z tym mam pytanie:
Jak to wyjąć ze środka nawiewu?
Czy trzeba rozbierać całą deskę rozdzielczą czy może jest jakiś inny sposób?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Pozdrawiam wszystkich
Grzegorz

Re: Kratka nawiewu wpadła do wentylacji

PostNapisane: 21 czerwca 2012, 16:23
przez szyha69
Wyciągnąć to może się jeszcze uda, ale z montażem będzie problem. Zresztą wg mnie nie może tego założyć tak, jak być powinno. Musisz wyjąć radio czterema suwakami (nożykami), a następnie odkręcić powyższy panel z kratkami. Potem wystarczy odłączyć 3 kostki, którego wchodzą do tego panelu i masz widok na wszystko. Trochę zabawy jest...