Strona 1 z 1
Zderzak od leona do altei

Napisane:
10 czerwca 2012, 20:07
przez Krystian821
Witam.Mam male pytanko czy zderzak od leona fr podejdzie do altei?widzialem takie info na allegro ale chcialbym zeby ktos ze znawcow to potwierdzil.pozdrawiam
Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
10 czerwca 2012, 20:10
przez pampi
Tez sie nad tym kiedyś zastanawiałem. Tylny na bank nie podejdzie. A przedni ńie lepiej kupić od Alteii fr? Ja tak zrobiłem...
Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
10 czerwca 2012, 21:15
przez pkonrad
Krystian821, według mnie nie podejdzie. Przedni zderzak od Altei na 100% podejdzie do Toledo 5P.
Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
12 czerwca 2012, 12:47
przez grzybek
pkonrad, altea leon i toledo ma jedne i te same przednie lampy i grill
wiec szansa jest
Axee powinien wiedziec

Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
12 czerwca 2012, 13:32
przez pkonrad
grzybek, ale Altea i Toledo (5P) jest wyższe i chyba delikatnie szersze.
Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
12 czerwca 2012, 13:56
przez bolek80
Na bank nie podejdzie
Re: Zderzak od leona do altei

Napisane:
13 czerwca 2012, 10:54
przez pkonrad
bolek80 napisał(a):Na bank nie podejdzie
I to wszystko na ten temat.