Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Jak zdjąć plastiki z tylnych drzwi

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Jak zdjąć plastiki z tylnych drzwi

Postprzez TomTG » 22 czerwca 2012, 08:21

Witam
Potrzebuję zdjąć osłonę plastikową tylnich drzwi (tę koło klamki) tylko nie wiem jak się do niej dobrać, żeby nie połamać :?:
Dokładnie o to mi chodzi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1695f7b8a4c924f1.html
Może ktoś coś mi podpowie :chat:
Z góry dzięki
Zobacz Profil
TomTG
Stella
Stella
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 lutego 2012, 10:56
Auto: Leon II 1.2TSI

Reklama

Re: Jak zdjąć plastiki z tylnych drzwi

Postprzez piter75 » 25 czerwca 2012, 20:57

Ten plastik to raczej stanowi całość z klamką.
Wyjęcie klamki to kwestia odkręcenia 5 śrubek :mrgreen: Dwie widać po otwarciu drzwi - są pod zaślepkami. Kolejne dwie są po przeciwnej stronie pod uszczelką szyby. Ostatnia chyba gdzieś pod plastikową "tapicerką" drzwi. Nie wiem jednak dokładnie jak bardzo trzeba demontować tę "tapicerkę" na drzwiach, jeśli chcemy całkiem ją zdjąć to jeszcze potrzebne będzie wcześniejsze wyjęcie szyby. Oprócz tego jeszcze trzeba odpiąć linkę sterującą zamkiem do której dostęp uzyskamy po zdjęciu "tapicerki" i tu też nie wiem czy całej czy tylko tej małej części obszytej materiałem.
Zobacz Profil
piter75
Stella +
Stella +
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sierpnia 2010, 20:52
Lokalizacja: Tarnów, Dębica
Auto: Seat Leon 1P
Silnik: BXE 1.9


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości