Strona 1 z 1

Jak zdjąć plastiki z tylnych drzwi

PostNapisane: 22 czerwca 2012, 08:21
przez TomTG
Witam
Potrzebuję zdjąć osłonę plastikową tylnich drzwi (tę koło klamki) tylko nie wiem jak się do niej dobrać, żeby nie połamać :?:
Dokładnie o to mi chodzi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1695f7b8a4c924f1.html
Może ktoś coś mi podpowie :chat:
Z góry dzięki

Re: Jak zdjąć plastiki z tylnych drzwi

PostNapisane: 25 czerwca 2012, 20:57
przez piter75
Ten plastik to raczej stanowi całość z klamką.
Wyjęcie klamki to kwestia odkręcenia 5 śrubek :mrgreen: Dwie widać po otwarciu drzwi - są pod zaślepkami. Kolejne dwie są po przeciwnej stronie pod uszczelką szyby. Ostatnia chyba gdzieś pod plastikową "tapicerką" drzwi. Nie wiem jednak dokładnie jak bardzo trzeba demontować tę "tapicerkę" na drzwiach, jeśli chcemy całkiem ją zdjąć to jeszcze potrzebne będzie wcześniejsze wyjęcie szyby. Oprócz tego jeszcze trzeba odpiąć linkę sterującą zamkiem do której dostęp uzyskamy po zdjęciu "tapicerki" i tu też nie wiem czy całej czy tylko tej małej części obszytej materiałem.