Strona 1 z 1

Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 26 czerwca 2012, 21:48
przez mik
Mam maly klopot. W Leonie po poprzednim wlascieclu pozostal zestaw glosnomowiacy Parrot wyprowadzony prze plastyk oslaniajacy nawiewy. Niestety cos sie musialo stac z kabelkiem, bo najpierw zaczal przerywac, a pozniej zmarl calkiem. Probowalem sie dzisiaj do tego dobrac. Radio zdjalem, odkrecilem srubki po bokach, wyczepilem 2 zaczepy kolo srubek. Puscily jeszcze dwa zaczepy z bokow, ale na tym koniec. W zwiazku z tym pytanko czy tam sa jakies tajemnicze motody nacisku? Nic nie widze, a nie chcialbym polamac konsoli robiac na sile. W necie tez zadnych instrukcji czy zdjec konsoli od tylu nie znalazlem. Aha auto jest w wersji z automatyczna klima, ale z przyciskami nie pokretlami.

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 26 czerwca 2012, 21:51
przez Martinus1985
A pod popielniczką odkręciłeś ?

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 26 czerwca 2012, 21:56
przez mik
Martinus1985 napisał(a):A pod popielniczką odkręciłeś ?


Nie nie odkrecalem, ale chyba za malo dokladnie wytlumaczylem. Chodzi mi poki co o zdjecie tego panelu z nawiewami. Mam nadzieje ze nie musze do tego demontowac calej konsoli...

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 26 czerwca 2012, 22:00
przez Martinus1985
Do sterowania nawiewami ??

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 27 czerwca 2012, 07:43
przez oczkolek
Czy Wy rozmawiacie o tym samym aucie?

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 27 czerwca 2012, 08:04
przez mik
oczkolek napisał(a):Czy Wy rozmawiacie o tym samym aucie?


Obawiam sie, ze niestety nie. Chodzi o Leona 2 i sposob demontazu plastyku zawierajacego kratki wentylacyjne, znajdujacego sie na srodkowej konsoli.

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 27 czerwca 2012, 08:17
przez exb
na górze masz normalne zaczepy (chyba 3szt) takie jak te które koło śrubek. Poszukaj na allegro tej osłony to zobaczysz w których dokładnie miejscach są.

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 27 czerwca 2012, 08:20
przez zwirek75
mik, oprócz śrub widocznych na pierwszy rzut oka są jeszcze dwie śruby które są dostępne po wyciągnieciu radia - na górnej ściance wneki w którą wsuwa się radio które trzymają kratkę od dołu.

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 27 czerwca 2012, 10:37
przez exb
ja myślę że kolega już je odkręcił (tak wnioskuje po pierwszej wypowiedzi)

tu widać żółte zaczepy:
Obrazek

Jak zdemontowac plastiki wokol radia klimy zegarow?

PostNapisane: 13 listopada 2012, 14:30
przez elmap
WItam potrzebuje sciagnac kokpit a dodkladnie plastiki wokol radia, klimatyzacji oraz zagarow jak bezpiecznie je sciagnac, podwazyc co by nie wylamac zabkow czy tez zaczepow na ktorych sie trzymaja te plastiki ?? z gory dzieki za pomoc!

Re: Demontaz konsoli srodkowej

PostNapisane: 15 listopada 2012, 18:59
przez grabarz18
elmap, na przyszłość szukamy...