Z tego co wiem, to nie (Excellence), ale pewien nie jestem.
Toledo to akurat pomoże, ostatni wyglądał jak qpa gnoju

przedostatnim zrobiłem 350kkm i byłem bardzo zadowolony z autka - i z tego jak fajnie 1,6 na gazie jeździł i z wyglądu.
-- 2 lipca 2012, 00:10 --
marcink79 napisał(a):Jak przejmuje ktoś firmę to razem ze zobowiązaniami... Chyba, że Iberia zbankrutuje (lub ktoś jej pomoże)... Ale nawet wtedy to najpierw zabezpiecza się zobowiązania z majątku firmy... Jak prawnicy i księgowi nie będą zbyt pomysłowi to bym się o tę gwarancję nie obawiał
Troszeczkę się nie orientujesz

Jeśli jest przejęcie i zachowana ciągłość prawna to umowy (w tym program Excellence) pozostają w mocy. Jak firmę się kładzie to owszem, zabezpiecza się środki, ale na ISTNIEJĄCE zobowiązania i w kolejności na postępowanie likwidacyjne, publicznoprawne, wynagrodzenia, długo długo nic i cała reszta. NIE na zobowiązania, które MOGĄ zaistnieć po likwidacji, a których nie ma w chwili zamknięcia postępowania. A umowy ulegają rozwiązaniu, jednostronnie.