Strona 1 z 1

Przelozenie podgrzewania foteli z Cupry

PostNapisane: 19 lipca 2012, 12:52
przez MarcinS
Witam

Mam leona fr z 2008 r z podgrzewanymi fotelami , pojawila sie mozliwosc kupienia foteli i kanapy z cupry w dobrej cenie .
Moje pytanie brzmi czy da sie przelozyc podgrzewanie do foteli z Cupry czy jest to bezsensowne i niewykonalne ?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pomoc w temacie

pzdr
M

Re: Przelozenie podgrzewania foteli z Cupry

PostNapisane: 19 lipca 2012, 13:00
przez barteq73
Będzie ciężko maty grzewcze są razem z gąbkami siedzeń, jeżeli kształt gąbek jest taki sam to można rozebrać fotele i zamieniać, chyba że oderwiesz maty od gąbek, ale nie widzę tego.