ruglacja głębokości fotela
Jako iż przedni fotel pasażera nie ma regulacji głębokości, chciałbym coś z tym fantem zrobić. Nie chciałbym zmieniać całego fotela jedynie "stelaż/mechanizm opuszczania,podnoszenia" i tutaj mam kilka pytań:
-jakie części będą mi potrzebne?
-czy przy zmianie całego mechanizmu dużo jest z tym zabawy?
Za wszystkie porady i pomoc z góry dziękuję
-jakie części będą mi potrzebne?
-czy przy zmianie całego mechanizmu dużo jest z tym zabawy?
Za wszystkie porady i pomoc z góry dziękuję