Strona 1 z 1

ruglacja głębokości fotela

PostNapisane: 2 sierpnia 2012, 23:46
przez Tom-Tdi
Jako iż przedni fotel pasażera nie ma regulacji głębokości, chciałbym coś z tym fantem zrobić. Nie chciałbym zmieniać całego fotela jedynie "stelaż/mechanizm opuszczania,podnoszenia" i tutaj mam kilka pytań:
-jakie części będą mi potrzebne?
-czy przy zmianie całego mechanizmu dużo jest z tym zabawy?

Za wszystkie porady i pomoc z góry dziękuję :wink:

Re: Odp: ruglacja głębokości fotela

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, 00:40
przez swierg
Osobiście w temacie się nie orientuję, bo mam tę regulację, ale to powinno Ci pomóc:
http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2011/09/rama-fotela-pasazera-wymiana.html?m=0

Jakbyś chciał to mogę cyknąć jakieś fotki, jak to jest w oryginale.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Re: ruglacja głębokości fotela

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, 20:51
przez Tom-Tdi
świerg dzięki wielkie-przyda się
Jak będziesz mieć wolną chwilę to możesz coś cyknąć.
W takim razie muszę poszukać jakiegoś fotela-dawcy i ogarnąć to