Strona 1 z 1

Woda po myciu na dywaniku kierowcy

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, 20:55
przez igorpl
Witam
Spotkal sie ktos z podobnym problemem (widzialem problem w 1m, ale nic w 1p)?

Po myciu, deszczu widze ze leci do srodka woda, jakby nad pedalami, leci pod plastikiem nad pedalami.

Re: Woda po myciu na dywaniku kierowcy

PostNapisane: 3 sierpnia 2012, 21:20
przez Misiek
Mam auto ok trzy lata i nie spotkałem się jak również nie słyszałem o podobnym problemie. Posprawdzaj na "grodzi" (za silnikiem) czy nie ma jakiś dziur. Wchodzą tam kable, za akumulatorem i powinno to być wszystko dobrze zabezpieczone.