Woda po myciu na dywaniku kierowcy
Witam
Spotkal sie ktos z podobnym problemem (widzialem problem w 1m, ale nic w 1p)?
Po myciu, deszczu widze ze leci do srodka woda, jakby nad pedalami, leci pod plastikiem nad pedalami.
Spotkal sie ktos z podobnym problemem (widzialem problem w 1m, ale nic w 1p)?
Po myciu, deszczu widze ze leci do srodka woda, jakby nad pedalami, leci pod plastikiem nad pedalami.