Stuki podczas ruszania
Mam następujący problem podczas ruszania szczególnie w tył słychać stuk taki "blaszany" odgłos ciężko to opisać. Nie słychać tego z okolic silnika a raczej z boku samochodu i oczywiście w środku też. Zdażyło się też, że podczas odpalania słychać było taki trzepot "blaszany". Zastanawiam się czy to mogą być wybite poduszki silnika? Autko ma 212 000 przebiegu. Problem pojawił się niedawno. Co to może być ?