Już kilka miesięcy temu mi się to przydarzyło ale dopiero teraz zaczęło mnie to denerwować. Mianowicie
zahaczyłem guzikiem po podarłem sobie fotel.

Ma ktoś może jakieś pomysły co z tym zrobić? Przeszukałem całe allegro, objeździłem tapicerów i hurtownie,
Może ktoś już kiedyś miał taki problem i został mu kawałek takiego materiału.
Udało mi się dowiedzieć tylko jak się nazywa ta tapicerka Dungle Black Red.



