Strona 1 z 1

Podarty fotel kierowcy.

PostNapisane: 29 sierpnia 2012, 16:52
przez donjuan546
Witam,
Już kilka miesięcy temu mi się to przydarzyło ale dopiero teraz zaczęło mnie to denerwować. Mianowicie
zahaczyłem guzikiem po podarłem sobie fotel.
Obrazek
Ma ktoś może jakieś pomysły co z tym zrobić? Przeszukałem całe allegro, objeździłem tapicerów i hurtownie,
Może ktoś już kiedyś miał taki problem i został mu kawałek takiego materiału.
Udało mi się dowiedzieć tylko jak się nazywa ta tapicerka Dungle Black Red.

Re: Podarty fotel kierowcy.

PostNapisane: 29 sierpnia 2012, 17:52
przez Piotrek_tdi
Szukaj drugiego fotela na allegro,chyba najprościej i najtaniej bo czasami można wyrwać za grosze

Re: Podarty fotel kierowcy.

PostNapisane: 29 sierpnia 2012, 20:51
przez coyote01
http://www.s-plus.pl/naprawa-tapicerki- ... -alcantary
Twierdzą, że potrafią, ale jaka jest prawda tego nie wiem.