Strona 1 z 1

Poduszki pod silnikiem

PostNapisane: 25 września 2012, 11:29
przez martig
Nic nie stuka, ale mam podejrzenie ze poduszki pod silnikiem juz są powoli do wymiany, bo po odpuszczeniu gazu z na wyższych obrotach odnoszę wrażenie ze "buja" silnikiem , do tego na postoju podczas właczonego silnika czuc takie nieregularne szarpniecia, dobrze diagnozuję ze poduchy, a moze jest jakiś test jak sprawdzic czy są do wymiany?

Re: Poduszki pod silnikiem

PostNapisane: 25 września 2012, 13:32
przez marcin7x5
Zaciągasz ręczny wrzucasz 1 bieg lub wsteczny i ruszasz na samym sprzęgle. Można tez na wyłaczonym silniku z wrzuconym biegiem próbować przepychac auto. Obserwujesz o ile przemieszcza się silnik na poduchach i czy towarzysza temu jakies dźwięki.

Re: Poduszki pod silnikiem

PostNapisane: 2 października 2012, 09:09
przez Qrczaq
Martig ja miałem podobnie, jak będziesz wymieniał to załóż wzmocnione, LemForder takie produkuje. Najlepiej też wjedź na rolki i mechanik prawdę Ci powie. ;). Sprawdź też poduszkę pod akumulatorem bo też się zużywa podobnie jak ta pod silnikiem. Jak wygląda masz w moim temacie.