Strona 1 z 1
sachs amortyzatory

Napisane:
7 października 2012, 18:18
przez rafalus_ss
Przeszukiwałem forum ale nie znalazlem . Mialem uszkodzony amor w Leonie 1P zamowilem sachsy bo takie mialem . Auto stoi teraz wyzej czy byly rozne sachsy montowane. Zamowielm turingi poza aso. Czy w aso sprzedawali rozne sachs. Potrzebuje jakies info w tym temacie.
Re: sachs amortyzatory

Napisane:
8 października 2012, 09:12
przez marcin7x5
Za to jak stoi auto odpowiada sprężyna a nie amorek. Chyba,że juz nie może sie bardziej ścisnąć ale to bys odczuł na pierwszej nierówności.
Re: sachs amortyzatory

Napisane:
8 października 2012, 09:57
przez Andre
FR ma krotszy amor z przodu , tyl jest taki sam.
Re: sachs amortyzatory

Napisane:
8 października 2012, 11:24
przez Qrczaq
rafalus_ss napisał(a):Mialem uszkodzony amor w Leonie 1P
Coś więcej?? Przecież ile wersji tyle amorów

Re: sachs amortyzatory

Napisane:
8 października 2012, 14:02
przez leem
marcin7x5 napisał(a):Za to jak stoi auto odpowiada sprężyna a nie amorek. Chyba,że juz nie może sie bardziej ścisnąć ale to bys odczuł na pierwszej nierówności.
Nie zawsze...
rafalus_ss, napisz jaki masz silnik i jaką wersje
Re: sachs amortyzatory

Napisane:
26 października 2012, 00:00
przez rafalus_ss
sprężyna reguluje wyskosc ale nie zawsze. Ecomotive Refernce 1.9 105 BLS. I co z tego ,że podam wersje jak sa dostepne turingi albo adveture na aftermarku. Ja mialem Sachsy . Kupilem turingi jak to sprawdzic co powinno byc. Juz nie mowiac ,ze sa rozne poduszki amora. Ale juz doszedlem ,ze pwoinny byc okragle.
-- 26 października 2012, 01:00 --
Wracając do tematu . Czy Sachs dostarczał do Leona Sachsy w różnych odmianach czy tylko były turingi albo adveture ? Nie interesują mnie żadne zamienniki . Bo nawet kupując amor w ASO mogą wydać turinga ( tak mi kiedys wyminili w skodzie) . Dlatego mam dylemat czy to co sprzedają w ASO jest to co np. sachs turing . Moze ktos wie? Oczywiscie pod moją wersje silnikową.