Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świateł
Witam!!
mam Seata Leona II z końca 2008 roku 1,9 TDI.
autko było bite ale
chyba nie bardzo ponieważ po wstepnych oględzinach widać ze tylko przednia
szyba wymieniana reszta wszystkie fabryczne, malowany prawie cały był,
podłużnice przód tył ok nie był[list=][/list]y ruszone. Silnik, zawieszenie ok,
pracują bez
najmniejszego zarzutu!! mam jedynie problem z kilkoma pierdołami.
pierwsze to
to że nie działa mi poziomowanie świateł. czym może to być
spowodowane
nastepnie zamek w prawych tylnych drzwiach nie działa, tzn
zamykają się i otwierają jednak centralny nie reaguje i po otwarciu drzwi
komputer nie pokazuje że drzwi zostały otwarte. sprawdziłem kostkę jest
podłaczona prawidłowo, głośnik działa tylko problem z zamkiem.
ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....
jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!
mam Seata Leona II z końca 2008 roku 1,9 TDI.
autko było bite ale
chyba nie bardzo ponieważ po wstepnych oględzinach widać ze tylko przednia
szyba wymieniana reszta wszystkie fabryczne, malowany prawie cały był,
podłużnice przód tył ok nie był[list=][/list]y ruszone. Silnik, zawieszenie ok,
pracują bez
najmniejszego zarzutu!! mam jedynie problem z kilkoma pierdołami.
pierwsze to
to że nie działa mi poziomowanie świateł. czym może to być
spowodowane
nastepnie zamek w prawych tylnych drzwiach nie działa, tzn
zamykają się i otwierają jednak centralny nie reaguje i po otwarciu drzwi
komputer nie pokazuje że drzwi zostały otwarte. sprawdziłem kostkę jest
podłaczona prawidłowo, głośnik działa tylko problem z zamkiem.
ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....
jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!