Strona 1 z 1

Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świateł

PostNapisane: 29 października 2012, 12:16
przez fixxxer4ever
Witam!!
mam Seata Leona II z końca 2008 roku 1,9 TDI.
autko było bite ale
chyba nie bardzo ponieważ po wstepnych oględzinach widać ze tylko przednia
szyba wymieniana reszta wszystkie fabryczne, malowany prawie cały był,
podłużnice przód tył ok nie był[list=][/list]y ruszone. Silnik, zawieszenie ok,
pracują bez
najmniejszego zarzutu!! mam jedynie problem z kilkoma pierdołami.

pierwsze to
to że nie działa mi poziomowanie świateł. czym może to być
spowodowane

nastepnie zamek w prawych tylnych drzwiach nie działa, tzn
zamykają się i otwierają jednak centralny nie reaguje i po otwarciu drzwi
komputer nie pokazuje że drzwi zostały otwarte. sprawdziłem kostkę jest
podłaczona prawidłowo, głośnik działa tylko problem z zamkiem.

ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....

jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!

Re: Zamek tylnych drzwi,lusterko kierowcy i poziom świateł

PostNapisane: 29 października 2012, 12:21
przez peter85
jeśli ma kto jakie pomysły to proszę śmiało pisać!!!


Ja mam świetny pomysł, skorzystaj z opcji "szukaj"

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

PostNapisane: 29 października 2012, 15:36
przez Misiek
fixxxer4ever, wysłałem Ci PW a Ty dalej swoje. Chętnie Ci pomożemy, ale wysil się trochę i pytaj w odpowiednich tematach a nie robisz śmietnik :roll:

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

PostNapisane: 29 października 2012, 20:13
przez fixxxer4ever
wiem sorry za to ale w robocie na iPhonie siedziałem na necie a to zbyt poręczne nie jest :oops:

Re: Nie działa: zamek drzwi, lusterko kierowcy i poziom. świ

PostNapisane: 30 października 2012, 10:05
przez jacoo
fixxxer4ever napisał(a):ostatni
mankament to niedziałające lusterko od kierowcy. podgerzewanie działa tylko
nie da się go ustawić. prawe działa bez problemu natomiast po przełaczeniu
gałki na lewe lusterko to ono się nie porusza tylko znowu prawe tyle że
działa
na odwrót jak przekręcam w prawo to prawe lusterko przestawia się w lewo,
analogicznie dzieje się gdy gałką ruszam w lewo... czary
jakieś....


Nie pomoge co do przyczyny niedziałającego lusterka kierowcy, ale prawe działa prawidłowo.
W 1P podczas ustawiania lusterka lewego, automatycznie zmienia się ustawienie lusterka prawego i działa to tak jak napisałeś.
Więc nie są to czary.