Strona 1 z 1

Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 2 listopada 2012, 11:47
przez rafalus_ss
Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?
Moja wersja reference .

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 2 listopada 2012, 11:55
przez pampi
Jak masz duzy fis to na bank ma.

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 2 listopada 2012, 13:17
przez Lesoto
rafalus_ss napisał(a):reference
nie ma
pampi napisał(a):duzy fis
tak jak i wskaźnika otwartego kufra ;-)

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 2 listopada 2012, 14:03
przez Misiek
mam duży fis i pokazuje otwarty bagażnik i maskę (stylance 2006r) Wcześniej przy 1/2 fis tego nie było.

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 3 listopada 2012, 07:07
przez Axee
rafalus_ss napisał(a):Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

czujnik otwartego bagaznika ma zawsze, jest zintegrowany z zatrzaskiem zamka klapy bagaznika. Natomiast kontrolke/wskaznik otwarcia bagaznika nie zawsze ma, a czesciej nie ma.
Podobnie jest z czujnikiem zamkniecia maski silnika, zazwyczaj nie ma.
Tylko wersje z duzym FISem maja oba czujniki i pokazuja otwarcie tychze elementow.

Re: Czy LEON II ma czujnik otwartego bagażnika?

PostNapisane: 7 listopada 2012, 19:21
przez rafalus_ss
to jest jakieś wyjaśnienie. Ponieważ otwarte drzwi pokazuje na desce. Octavie mam w najprostszej wersji wyposażenia i mam taki czujnik pali się kontrolka na desce. Auto kupiłem z uszkodzoną klapą dlatego mam wątpliwości. Mam mały Fis.