grzechoczące, terkoczące przyciski na kierownicy
witam, moze ktos mial podobny problem. Problem szczegolnie uwidacznia sie teraz kiedy temperatury sa niskie. Grzechoczą, terkoczą mi przyciski na kierownicy srodkowe po jednej jak i drugiej stronie (przycisk z symbolem słuchawki oraz z symbolem OK) Jest to irytujące szczególnie kiedy jade rano kocimi łbami z zimnym wnetrzem auta. Leon po liftingu z 2010 wiec jest jeszcze na gwarancji. Udac sie do serwisu z tym? a moze bez rozbierania kierownicy mozna sobie z tym jakos samemu poradzic? Mam ograniczone zaufanie do tych z serwisu. Czekam na opinie tych ktorzy mieli podobny mały acz irytujacy problem. Pozdrawiam i wszystkim zycze podobnych problemow ze swoimi autami 