Wypalajace sie pixele w liczniku
Witam
Posiadam leona II 2.0 TDI 170km 2007r.
Czy miał już ktoś podobny problem z tymi pixelami. wczoraj rano na wyświetlaczu pojawiła mi się jedna kropeczka obok spalania, wieczorem były już 2 a dzisiaj rano to juz masakra idzie coraz dalej. Wiecie może jak to naprawić albo ewentualnie coo zrobić zęby nie poszło to dalej
??
Proszę pilnie o pomoc bo im później tym pojawia się więcej
!

Proszę na przyszłość stosować się do Regulaminu forum LCT, Rozdział II, Pkt 19.
Posiadam leona II 2.0 TDI 170km 2007r.
Czy miał już ktoś podobny problem z tymi pixelami. wczoraj rano na wyświetlaczu pojawiła mi się jedna kropeczka obok spalania, wieczorem były już 2 a dzisiaj rano to juz masakra idzie coraz dalej. Wiecie może jak to naprawić albo ewentualnie coo zrobić zęby nie poszło to dalej
Proszę pilnie o pomoc bo im później tym pojawia się więcej

Proszę na przyszłość stosować się do Regulaminu forum LCT, Rozdział II, Pkt 19.