Strona 1 z 1

Wypalajace sie pixele w liczniku

PostNapisane: 26 grudnia 2012, 08:35
przez djgrasss
Witam
Posiadam leona II 2.0 TDI 170km 2007r.
Czy miał już ktoś podobny problem z tymi pixelami. wczoraj rano na wyświetlaczu pojawiła mi się jedna kropeczka obok spalania, wieczorem były już 2 a dzisiaj rano to juz masakra idzie coraz dalej. Wiecie może jak to naprawić albo ewentualnie coo zrobić zęby nie poszło to dalej ????
Proszę pilnie o pomoc bo im później tym pojawia się więcej !!!


Obrazek

Proszę na przyszłość stosować się do Regulaminu forum LCT, Rozdział II, Pkt 19.

Re: Wypalajace sie pixele w liczniku

PostNapisane: 26 grudnia 2012, 15:28
przez coyote01
Najprawdopodobniej wyświetlacz zdycha. W ASO samego wyświetlacza nie wymieniają, tylko całe zegary, więc będziesz musiał poszukać firmy która zajmuje się naprawą liczników. Jak wpiszesz w google "naprawa liczników" to trochę firm zajmujących się naprawą (wymianą) wyświetlaczy znajdziesz.
Największy problem w tym, że jak zdemontujesz licznik, to już samochodu nie uruchomisz, bo w liczniku jest immo, więc demontaż zegarów i wysłanie ich do jakiejś firmy zajmującej się naprawą jest trochę uciążliwe.

Re: Wypalajace sie pixele w liczniku

PostNapisane: 30 grudnia 2012, 13:15
przez rafalus_ss
mądry nie zauważy. zostaw to. :) To jest z ciekawości wyś Maxi Dot