miroA3 napisał(a):przy pewnej dozie pecha to stary akumualtor padl ze starosci a nowy jest wadliwy ( podpiecie testera i sprawdzenie stanu akumualtora, nie naladowania, a sprawnosci, kazdy mechanik posiada, czas operacyjny 5sekund )
probowales odpalic auto na kable z innego ?
sprawdzales masy, klemy na akumualtorze, dobrze wszystko przykrecone ? klemy czyste ? itd
jakie masz to rns wwsadzone ? zaleznie od modelu, od rocznika auta byl problem z nimi, bez zmiany gateway i softu rozladowwywaly akumualtor, problem bardzo znany
Dzięki!
Jak pisałem, jutro leoś jedzie na warsztat, niestety autko jest w innym mieście, ale przekażę Wasze sugestie rodzince. Na kable był odpalany ale na starym akumulatorze. Radio rocznik 2008, z passata, Leon 2010
-- 5 marca 2016, 15:33 --
Po zaholowaniu do elektryka samochód...odpalił. Rano nie chciał. Wystraszył się czy jak... Elektryk sprawdzał wszystko, ładowanie itd... ręce opadają

I teraz nie wiadomo czy taka niespodzianka znowu nastąpi

-- 28 marca 2016, 22:24 --
Kolejne wybryki elektryki, wczoraj przy odpalaniu raz mrugnęła tablica rozdzielcza i odpalił, dziś już nici.. tzn. centralny otworzył, rozłożył lusterka i potem dyskoteka...

auto zamknął bez problemu, lusterka złożył. Dziś akumulator na nockę pod prostownik... zobaczymy rano

co to może być?