Witam,
Przeszukałem forum, lecz nie mogę znaleźć wątku i instrukcji demontażu fotela. Z tego co wiem nie może być ona zbyt skomplikowany, ktoś może to robił i napisze mi krok po kroku jak to zrobić ? Błąd poduszki po demontażu to nie problem , mam kabel i vcds , wiec mogę sobie go sam wykasować w razie pojawienia się.
Chce wyprać cała tapicerkę dokładnie i łatwiej i dokładniej będzie jeśli wymontuję te fotele.
Na czwartek mam umówione wypożyczenie odkurzacza piorącego.
Dzięki z góry za pomoc.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk








