Strona 1 z 1

RNS 510 niema komunikacji z FISEM

PostNapisane: 29 lipca 2016, 21:01
przez Piotrek199121
Witam mam od jakiegos czasu problem z radionawigacja !!! mianowicie ogolnie po wlozeniu kluczyka do stacyjki ( i chyba przekreceniu na zaplon ) nawi powinna startowac sama ( tak tez kiedys sie dzialo ) ale teraz juz nie i musze ja wlączyc recznie tak samo i wyłączyc .... kolejna sprawa to to ze nie dziala podswietlenie klawiszy sterowania nawigacja i sterowanie z kierownicy tez nie dziala a dzialalo do niedawna i kolejna sprawa gdy w nawigacji wbije cel adres itp to nawigacja znajdzietrasy itp i jak wybiore jedna z 3 to ok pokazuje droge ale juz np nie steruje mnie ze mam zjechac tu czy tu i nie pokazuje mi komunikatow na liczniku ??? czy moze ktos mial taki problem ?? :beksa: :beksa: :beksa:

Re: RNS 510 niema komunikacji z FISEM

PostNapisane: 10 stycznia 2017, 18:22
przez facet02
sprawdź połączenie wtyczki radio---> licznik

Re: RNS 510 niema komunikacji z FISEM

PostNapisane: 11 stycznia 2017, 14:21
przez untaztood
Zrób reset nawigacji - przytrzymując na raz cztery górne klawisze.