Strona 1 z 1
Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 11:23
przez bartekn1992
Witam . Kupiłem ostatnio Leona z 2006r . Niby to 200 km ale czy napewno? Przy rejestrowaniu patrzę w dowód a tam 136 kw czyli 185km . Dodam że skrzynia manualna 6 biegów, fotele kubełkowe, naklejki FR po czym można to sprawdzić? Daje
http://allegro.pl/showitem/description/6360440045.html Do ogłoszenia z Moją fura ...
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 11:47
przez peter85
Kolego to nie jest żaden FR z FR-a to on ma tylko znaczki na zewnątrz wersja FR miała inne zderzaki z przodu i z tyłu srebrne lusterka, inne fotele z emblematami FR, kierownica, i białe zegary też ze znaczkami FR a to jest wersja Stylance z pakietem Sport Up ( felgi 17 i kubełkowe fotele), także silnik też nie ma tych 200 KM, sprawdź na wlepce powinien być kod silnika i będziesz wiedział co tam siedzi był taki silnik (chyba nie dostępny w Polsce) montowany w Leonach 2005-2006 o mocy właśnie 185 KM więc może to ten.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 11:58
przez facet03
Wlepke masz w bagażniku pod wykładzina
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 12:31
przez bartekn1992
Kod jest BWA pod nim lc92 i jeszcze niżej bpk d66 co to oznacza ?
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 12:34
przez chlorek
Są państwa gdzie były programowo słabsze silniki. Jak dobrze pamiętam to takim np. jest Luksemburg. Skąd auto było sprowadzone?.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 12:38
przez bartekn1992
Francja . Jeden właściciel od nowości bo tablice biała i żółta a takie były do 2007 roku
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 12:53
przez facet03
BWA to jest model silnika , to jest tfsi , wychodził on w wersji 185 w normalnej wersji Leona i 200 km właśnie w FR. Lc9z to kod lakieru czarna perła, a to 3 to nie kojarzę
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 13:00
przez bartekn1992
Tylko czytałem że BWA ma 200 km . A BWA1 ma 185 a na silniku tez jest BWA
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 13:14
przez TeddyBB
peter85 napisał(a):Kolego to nie jest żaden FR z FR-a to on ma tylko znaczki na zewnątrz wersja FR miała inne zderzaki z przodu i z tyłu srebrne lusterka, inne fotele z emblematami FR, kierownica, i białe zegary też ze znaczkami FR a to jest wersja Stylance z pakietem Sport Up ( felgi 17 i kubełkowe fotele), także silnik też nie ma tych 200 KM, sprawdź na wlepce powinien być kod silnika i będziesz wiedział co tam siedzi był taki silnik (chyba nie dostępny w Polsce) montowany w Leonach 2005-2006 o mocy właśnie 185 KM więc może to ten.
Jestem pod wrażeniem waszej znajomości pakietów wyposażenia

A mój FR miał czarne lusterka, więc ten srebrny to nie tak na 100%.
Ale zapomniałeś jeszcze wymienić gałkę biegów FR

Na + dla biedniejszych wersji wyposażenia powiem tyle że bardziej podoba mi się w nich dokładka tylnego zderzaka bo jest w kolorze nadwozia. A w FR czy Cupra to taki goły plastik jak w lanosie moich rodziców.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 13:28
przez bartekn1992
To ma to to te 200 km czy nie ?;) hehehe;) A wgl 185 km i 200 to różnica tylko w mapach ?
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 15:02
przez chlorek
bartekn1992 napisał(a): A wgl 185 km i 200 to różnica tylko w mapach ?
znając życie tak

bartekn1992 napisał(a):To ma to to te 200 km czy nie ?;) hehehe;)
Leć na hamownie. 100zł i sprawdzisz.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 16:28
przez bartekn1992
Chyba będzie trzeba tak zrobić ...
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 17:04
przez facet03
Jeśli w dowodzie masz wpisane 185 to tyle na pewno jest. Jakby ktoś robił program to miałby więcej niż 200 spokojnie..
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
10 sierpnia 2016, 18:09
przez tatian
Ten Leon ma 185 KM. To jest z początków produkcji silnik o oznaczeniu BWA1. Na wlepce możesz mieć napisane BWA to Elsa wyszczególnia silnik BWA1. To nie jest również fr tylko jak Ci kolega pierwszy odpisał. Wiem, bo sam oglądałem takie auta jak szukałem swojego. Czy bym się przejmował brakiem tych 15 KM nie. Ważne żeby stan tego bym w miarę.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
11 sierpnia 2016, 08:17
przez kaCuCh
A ja bym się wkurzył, bo sprzedawca oferuje wersję FR 200KM a sprzedaje faktycznie Stylance 185KM.
Jeżeli to handlarz a tak to wygląda, to żądałbym obniżenia ceny ze względu na niezgodność towaru z umową.
Zachowaj/wydrukuj treść tego ogłoszenia.
I jeszcze co nie rozbawiło:
Typ nadwozia: HECZBEK

Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
11 sierpnia 2016, 08:34
przez miroA3
silnik to uj, bo na hamowni wyjdzie ponad 200 jak zdrowy, przyrost po programie też będzie taki sam
ale żal pakietu FR, hamulce też nie 312, tylko 288 itd. itp.
jaka cena , taki FR
umowa k-s pewnie z wirtualnym francuzem...
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
11 sierpnia 2016, 08:53
przez facet03
kaCuCh napisał(a):I jeszcze co nie rozbawiło:
Typ nadwozia: HECZBEK

Nie zapominajmy o doświetlaniu zakrentow.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 18:12
przez marcin9
Przepraszam ze odświeża temat ale mam dwa pytania. Pierwsze silnik 2.0 TFSI. 211 km, ma tyle czy 200? Sprawdzam silniki i raz piszą 200 raz 211, jak to jest? I drugie czy po lifcie FR ma czarne zegary? Ztego co wiem wersja FR ma tylko białe tarcze?
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 18:49
przez facet01
no nieźle mnie wmurowało. Przeskanuje dobrze ten samochód. Jak patrze na niego to powinien być stylance z pakietem sport. Kupowałem w 2007 i pamiętam, że wersja sport wyszła od 2008. Jak znajdę cennik z roku 2007 to podeślę.
Mnie tam najbardziej zastanawia przedni bumper i te spryski(albo zaślepki) oraz brak odpowiedniej soczewki. Te 15KM w stosunku do innych niewiadomych to pikuś...
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 19:06
przez miroA3
marcin9 napisał(a):Pierwsze silnik 2.0 TFSI. 211 km, ma tyle czy 200? Sprawdzam silniki i raz piszą 200 raz 211,
przedlift 2.0TFSI 200KM
polift 2.0TSI 211KM
marcin9 napisał(a):I drugie czy po lifcie FR ma czarne zegary?

Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 19:19
przez facet01
tak google mówi
2.0 FSI 1.984 cm³ 4-in-lijn 16V 150 pk 200 Nm 2005 - 2009
2.0 TFSI Sport-Up 1.984 cm³ 4-in-lijn 16V 185 pk 270 Nm 2006 - 2007 - mnie to pasuje do Twojego
2.0 TFSI FR 1.984 cm³ 4-in-lijn 16V 200 pk 280 Nm 2007 - 2009
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 19:21
przez marcin9
Znalazłem
Autko i to rok 2010, 2.0 TFSI FR z czarnymi zegarami ale nie 200km tylko wpisane 211, dlatego zapytałem.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
27 września 2016, 21:46
przez bartekn1992
Auto aktualnie u mechanika . Sprawdzane miernikiem i wizualnie zero malowanego.Jedyne to na przednim lewym błotniku zaraz nad kołem była przycierka. Nadkola zdejmował do zabezpieczenia od rdzy i osłony podłogi. Też nic nie widać żeby było modzone . Dodam że mam faktury z francuskiego serwisu do 17500km i sprawdzając filtry to są oryginały z znaczkiem VW. Pasek alternatora i klimy VW . Świece irydowe VW.I ku mojemu zdziwieniu rozrząd jeszcze oryginał od kupna , a ma już najechane 187tysi jedynie pompa wodna zaczęła się pocic. No i prawie 4.5 tysiąca w same części wraz z preparatami itd. poszło . (Uszczelniacze od strony rozrządu, pasek rozrządu, rolka napinająca, rolka prowadząca, pompa wody , olej motul5w30 , filtry oleju,paliwa,powietrza,kabinowy, świece irydowe,płyn układu chłodzenia g12+,siatka układu wydechowego,płyn hamulcowy, klocki przód, tarcze przód, zestawy naprawcze wraz z tlocZkami przód, klocki tył, tarcze tył,zestawy naprawcze wraz z tlocZkami tył, linki ręcznego prawa i lewa , żarówki Osram +110% h7 i h1 , preparat odgrzybiania klimy , preparat natryskowany na rdzę, preparat zabezpieczający podwozie ,nadkola , drzwi ,klapy) i więcej nie pamiętam;)
-- 27 września 2016, 22:46 --
A co do spryskiwaczy to są one i dzialaja normalnie .
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
28 września 2016, 04:49
przez facet01
ok . była opcja z pakietem ziomowym i dlatego według mnie to SPORT UP.
Re: Czy napewno FR 200 KM?

Napisane:
15 listopada 2016, 22:05
przez bartekn1992

Awaria sprzęgła . NIe wytrzymało
