przez Tracer2 » 5 października 2016, 04:39
Mnie się kiedyś w 1M zatkały otwory odpływowe w tylnich drzwiach to mi chlupało na zakrętach. Okazało sie że pomiędzy uszczelką na dole drzwi zebrało sie błoto i zatkało odpływ. Taka dodatkowa uszczelka u dołu drzwi , nie na wnęce drzwi.
Leon II 1,6 CAYC 147 KM by Vtec, prowadzi WAZE i AM XL 6.25 , VW Caddy SDI 1,9 KAT