Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

reset climatronic`a

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

reset climatronic`a

Postprzez czesio_n » 13 września 2016, 00:45

witam. od kilku dni pukają mi klapki w układzie klimatyzacji. po przekreceniu kluczyka ciagle pukaja i nie chca przestac.. czytałem ze trzeba zresetować klimatyzacje i powinoo to pomóc. tylko wciskam przycisk ECON + NAWIEW NA SIEBIE . I NIC na ekranie nic sie nie pokazuje, ogladalem jakies filmy i tam pojawiały sie krzaczki itd. a u mnie nic .. sa jakies inne sposoby na reset ?

pozdrawiam
Zobacz Profil
czesio_n
Stella
Stella
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 grudnia 2015, 22:31
Auto: leon 2
Silnik: BLS 1.9

Reklama

Re: reset climatronic`a

Postprzez dobry440 » 16 września 2016, 18:14

Można zresetować VCDSem ale w większości przypadków i tak nie pomaga.
Zobacz Profil
dobry440
Stella +
Stella +
 
Posty: 76
Dołączył(a): 4 marca 2015, 11:28
Auto: Cupra 1P
Silnik: BWJ 2.0

Re: reset climatronic`a

Postprzez czesio_n » 17 września 2016, 19:01

zauważyłem że jak włączę obieg wewnetrzny i wyłącze stukanie ustaje ..
Zobacz Profil
czesio_n
Stella
Stella
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 grudnia 2015, 22:31
Auto: leon 2
Silnik: BLS 1.9

Re: reset climatronic`a

Postprzez wojtekpon123 » 6 października 2016, 17:10

Dobry400 czemu mowisz ze w wiekszosci to nie pomaga? Więc co trzeba zrobić jesli po resecie dalej będą sie odzywały klapki ?
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
wojtekpon123
Stella +
Stella +
 
Posty: 53
Dołączył(a): 29 maja 2014, 16:53
Lokalizacja: Bychawa
Auto: LEON 1p
Silnik: BXE 1.9


Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość