Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez czesio_n » 13 września 2016, 00:45
witam. od kilku dni pukają mi klapki w układzie klimatyzacji. po przekreceniu kluczyka ciagle pukaja i nie chca przestac.. czytałem ze trzeba zresetować klimatyzacje i powinoo to pomóc. tylko wciskam przycisk ECON + NAWIEW NA SIEBIE . I NIC na ekranie nic sie nie pokazuje, ogladalem jakies filmy i tam pojawiały sie krzaczki itd. a u mnie nic .. sa jakies inne sposoby na reset ?
pozdrawiam
-
Zobacz Profil
czesio_n
- Stella

-
- Posty: 30
- Dołączył(a): 14 grudnia 2015, 22:31
- Auto: leon 2
- Silnik: BLS 1.9
przez dobry440 » 16 września 2016, 18:14
Można zresetować VCDSem ale w większości przypadków i tak nie pomaga.
-
Zobacz Profil
dobry440
- Stella +

-
- Posty: 76
- Dołączył(a): 4 marca 2015, 11:28
- Auto: Cupra 1P
- Silnik: BWJ 2.0
przez czesio_n » 17 września 2016, 19:01
zauważyłem że jak włączę obieg wewnetrzny i wyłącze stukanie ustaje ..
-
Zobacz Profil
czesio_n
- Stella

-
- Posty: 30
- Dołączył(a): 14 grudnia 2015, 22:31
- Auto: leon 2
- Silnik: BLS 1.9
przez wojtekpon123 » 6 października 2016, 17:10
Dobry400 czemu mowisz ze w wiekszosci to nie pomaga? Więc co trzeba zrobić jesli po resecie dalej będą sie odzywały klapki ?
-
Zobacz Profil

wojtekpon123
- Stella +

-
- Posty: 53
- Dołączył(a): 29 maja 2014, 16:53
- Lokalizacja: Bychawa
- Auto: LEON 1p
- Silnik: BXE 1.9
Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość