Rozładowany akumulator
Witam mam taki problem mój akumulator rozładował mi się tydzień po jego zakupie ( seat Leon 1.9 tdi 2006 rok) jak przekręcamy kluczyk to włączają się kontrolki i nie odpala auto . W warsztacie mówią że coś pobiera prąd i że jest jakieś cykanie że coś w tedy pobiera własnie prąd cykanie jest od strony schowka . Sprawdzili aperomierzem wszystko i cykanie ustało jak rozebrali drzwi złożyli on nowa akumulator naładowali odjechałem rano nie odpaliłem już auta . Dodam dodatkowo że zauważyłem że szyba z tyłu źle mi się otwiera( w jakimś wątku widziałem że może być problem z siłownikiem) . Radio oryginalne . Autoalarm jest. Temat dzieje się zawsze jak robi się zimno lub leje przez lato jeździłem i nie było problemu widziałem też wątek z przekaźnikiem 109 ) jak myślicie co to może być?