Strona 1 z 1
Doświetlanie zakrętów

Napisane:
29 października 2016, 11:59
przez Bakoma4
Witam
Interesuje mnie takie coś jak w temacie.
Posiadam oryginalnie halogeny z przodu.
Sterownik mam 23 bit . 3C0937049AE
Próbowałem VCDS-em kodowanie długie ale żadnej opcji tam nie widzę .
zauważyłem że pod opcją Adaptacji można to włączyć ale nie znam Dopstęp.upoważ. żeby odblokować w Adaptacji lub spróbować.
Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
29 października 2016, 19:09
przez facet03
Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
29 października 2016, 20:42
przez krystian_j
Jeżeli dobrze pamiętam to doświetlanie za pomocą halogenów można zakodować dopiero w 30 bitowym sterowniku.
Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
30 października 2016, 19:56
przez Bakoma4
Aha dzięki wielkie za info . bo myślałem że włącze to za pomocą Adaptacji.
Bo jak wchodzę VCDS w adaptacje to mam tą opcje włączenia ale potrzebuje "security access" klucz do tego ,którego nie mogę nigdzie znaleść.
Chya że z was ma ktoś taki klucz?
bordnetz 3c0937049ae
Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
31 października 2016, 06:51
przez miroA3
nie zrobisz tego na 23, musisz mieć 30
tu masz nawet pokazany/opisany twój co można :
https://www.youtube.com/watch?v=23S8pY9EElc
Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
1 listopada 2016, 19:53
przez Bakoma4
A to lipa , no trudno .dzięki wielkie , przynajmniej wiem że próbowałem

Re: Doświetlanie zakrętów

Napisane:
18 listopada 2016, 00:18
przez Misiek
Zawsze możesz wymienić bordnetz na wyższy model. Podchodzi P&P wystarczy zakodować odpowiednio, był temat na forum.