Strona 1 z 1

Ściąganie Auta

PostNapisane: 30 października 2016, 11:04
przez amcora
Witam serdecznie,
mam pytanie czy zła kalibracja czujnika skrętu może powodować że auto będzie ściągać w którąś stronę?
Czy to po jakimś czasie by się samo skalibrowało.
Walczę ostatnio ze ściąganiem samochodu, wymieniłem już chyba wszystkie gumy w zawieszeniu i tuleje jakie można, została tylko maglownica łożyska kół i tule w belce z tylu ale mechanik mówi że są okej.
I tak zacząłem się zastanawiać czy to może być przez źle skalibrowany czujnik skrętu? Po ustawianiu zbieżności 3 razy, ale było to już jakieś 450 km temu, mogło się coś rozkalibrować ?

Będę wdzięczny za pomoc.

Re: Ściąganie Auta

PostNapisane: 30 października 2016, 14:34
przez zoltaibiza
Może podjedź na wywazanie kół z testem drogowym skoro juz wszystko zrobiles a dalej sciąga.

Re: Ściąganie Auta

PostNapisane: 31 października 2016, 16:25
przez amcora
Zaraz założę zimówki, już zamówiłem to będę wiedział. Koła wyważałem 3 razy i dwa razy prostowałem. Zobaczymy po wymianie opon, Dzięki za odzew

Re: Ściąganie Auta

PostNapisane: 23 listopada 2016, 10:45
przez Kaspoll1988
Zobacz na hamulce. Czy czasem jedna strona nie przypieczona.