Mocowanie tłumika
Witam.
Zastanawiam się nad naprawą mocowania tłumika w swoim Leonie,ponieważ ktoś kiedyś jak usuwał DPF-a zostawił mi takie coś https://megawrzuta.pl/download/97044a6a ... 56f20.html i chce to naprawić. Jak widać na zdjęciu nie mam wgl mocowania do którego mógłbym to jakoś zawiesić więc chciałbym wiedzieć jak jest to u was zrobione.
Pozdrawiam
Zastanawiam się nad naprawą mocowania tłumika w swoim Leonie,ponieważ ktoś kiedyś jak usuwał DPF-a zostawił mi takie coś https://megawrzuta.pl/download/97044a6a ... 56f20.html i chce to naprawić. Jak widać na zdjęciu nie mam wgl mocowania do którego mógłbym to jakoś zawiesić więc chciałbym wiedzieć jak jest to u was zrobione.
Pozdrawiam