Strona 1 z 1

Konsola

PostNapisane: 14 grudnia 2016, 01:59
przez Bahu234
Siemanko pytanie moje brzmi czy deska rozdzielcza pasuje dio leona 2fl ze zwyklego 2008 rok i blotniki przod?

Re: Konsola

PostNapisane: 14 grudnia 2016, 19:15
przez Haszeer
tak i tak