Hałas przy włączeniu ogrzewania na maksa
Kurcze jestem w trasie, ciemno jak nie wiem co a tu coś złego się dzieje. Przy włączeniu na maksa ogrzewania zaczyna coś buczeć, głośniej chodzić. Zajrzałem pod maskę czy to przypadkiem nie wentylatory, ale przy takiej temperaturze to one się nawet nie włączają. Poza tym nic się nie dzieje. Spadku mocy, nie odczuwam czy innych niepokojących objawów. Tylko to buczenie. Przy zmniejszeniu climatronica na 2-3 kreski wszystko działa bez zarzutu. Ktoś coś podpowie, miał taki przypadek, zanim będę miał możliwość zerknąć na to osobiście.