Strona 1 z 1

Hałas przy włączeniu ogrzewania na maksa

PostNapisane: 21 grudnia 2016, 17:47
przez tatian
Kurcze jestem w trasie, ciemno jak nie wiem co a tu coś złego się dzieje. Przy włączeniu na maksa ogrzewania zaczyna coś buczeć, głośniej chodzić. Zajrzałem pod maskę czy to przypadkiem nie wentylatory, ale przy takiej temperaturze to one się nawet nie włączają. Poza tym nic się nie dzieje. Spadku mocy, nie odczuwam czy innych niepokojących objawów. Tylko to buczenie. Przy zmniejszeniu climatronica na 2-3 kreski wszystko działa bez zarzutu. Ktoś coś podpowie, miał taki przypadek, zanim będę miał możliwość zerknąć na to osobiście.

Re: Hałas przy włączeniu ogrzewania na maksa

PostNapisane: 20 stycznia 2017, 07:22
przez facet02
dmuchawa wentylatora informuje o końcu swojego żywota :-|

Re: Hałas przy włączeniu ogrzewania na maksa

PostNapisane: 20 stycznia 2017, 20:06
przez tatian
I gdzie wg Ciebie to się znajduje?
Jednodniowy wybryk spowodowany zapewne mrozem. Wszystko wróciło do normy.

Re: Hałas przy włączeniu ogrzewania na maksa

PostNapisane: 22 stycznia 2017, 11:17
przez facet02
za schowkiem :wink: