Strona 1 z 1

Woda Na Dywaniku

PostNapisane: 23 grudnia 2016, 11:50
przez djlosiu
Witam mam problem pojawiała mi się woda na dywaniku z tyłu za pasażerem wymieniłem na nową oryginalną uszczelkę,był spokój parę miesięcy a wczoraj zauważyłem znowu wodę na dywaniku.Czy ktoś miał podobny problem.

Re: Woda Na Dywaniku

PostNapisane: 24 grudnia 2016, 19:19
przez tomi90
Witam. Mam ten sam problem. Woda u mnie przedostaje się na wszystkie dywaniki oprócz kierowcy. Ktoś napisał w innym wątku że woda spływa po prowadnicy szyb na kable z radia a później dostaje się do środka. Podobno prowadnica jest za krótka i dlatego tak się dzieje.

Re: Woda Na Dywaniku

PostNapisane: 24 grudnia 2016, 20:36
przez djlosiu
To dziwne bo przy pozostałych drzwiach nic się nie leje tylko przy tych co uszczelkę wymieniałem.Muszę rozebrać panel drzwi i zajrzeć do środka.