Brak spryskiwaczy oraz nie działająca wycieraczka z tyłu
Witam serdecznie.
Posiadam Leona II 1P FR 2008 170 km - oznaczenie silnika BMN.
Od kilku dni borykam się z problemem nie działających spryskiwaczy z przodu i nie działające wycieraczki z tyłu (oraz spryskiwacza).
Czytałem gdzieś na forum, że to może być związane z modułem bordnetz.
Pompka do spryskiwacza została dzisiaj sprawdzana u mechanika i jest sprawna.
Orientuje się ktoś co można zrobić w tym wypadku?
Jaki mniej więcej użyć kabel do połączenia z tym samochodem? Szukałem na forum i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.
Dzięki za wszelką pomoc.
Posiadam Leona II 1P FR 2008 170 km - oznaczenie silnika BMN.
Od kilku dni borykam się z problemem nie działających spryskiwaczy z przodu i nie działające wycieraczki z tyłu (oraz spryskiwacza).
Czytałem gdzieś na forum, że to może być związane z modułem bordnetz.
Pompka do spryskiwacza została dzisiaj sprawdzana u mechanika i jest sprawna.
Orientuje się ktoś co można zrobić w tym wypadku?
Jaki mniej więcej użyć kabel do połączenia z tym samochodem? Szukałem na forum i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.
Dzięki za wszelką pomoc.